• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Küfür + Spam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xMuzluSut

Coded Build Team
1 Resim Daha Var Ama Koyulmuyor :/

Çok fazla ilgilenmiyorum ve pek bilgim de yok ama “şikayet edilen kişi, şikayet sebebi, şikayet eden ve ./ss komutu” kullanmanız gerekmiyor mu?
Ben burada sadece kanıt görüyorum.
(Lütfen yanlış düşünüyorsam düzeltin.)

/ss komutu kullanmanız gerekmiyor mu?
SS komutunu kullanmış zaten görmedin mi?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SS'de şikayet edilen ve şikayet eden kişi gösteriliyor zaten. (SS'lere düzgün bakmanı tavsiye ederim.)
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Şikayet sebebini konu başlığına eklemiş zaten "Küfür + Spam" diye bunlardan da hiç yola çıkamadın mı?

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
Selam, sunduğunuz kanıtların yeterli olmadığını fark ettim./ss isim komutunu kullanırken şahsın oyun adını değil takma adını girmeniz gerekir ki /realname komutunun çıktısıyla beraber gözüksün.Konu geçerli bir kanıt sunulamayacağı gerekçesiyle kilitlenmiştir.

1 Resim Daha Var Ama Koyulmuyor :/
Tek bir konu içerisinde sadece 1 kişiyi şikayet edebilirsiniz.Bundan sonra konu açarken her şahıs için tek tek konu açınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...