• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Küfür eden küçük çocuklar işte :/

xSqTayfa

Go commit die
Olabilir ama beyin yaşı biraz değişiyor ben sövmek istemediğim halde çok istiyorlar yanlış olabilir onuda kabulleniyorum ama böyleleri yüzünden servere giresim bile gelmiyor sadece sövüyorlar başka bişe yapmıyolar.

ErenRyz456

Editör Adayı
SqTayfa Knk Eren Dogru Demi 'Küçük Çocuk' Oldugunu Nerden Bilecez

Sanırsam PvP oyuncususunuz Chati kapatıp veya görmezden gelin sonra sıkılıp peşinizi bırakırlar bu yanlış davranışa hala devam ediyorsa yetkililere özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Bazı site yetkiileri
@Eren || TheRazorGod [COLOR=#ffff4d]>>>>>>>>>>>>>>>>>>> [/COLOR][I][COLOR=#4dffff] (Editör Tavsiyesi)[/COLOR][/I]

[FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=#4dffa6][B][USER=6]@Ahmet Gelir || agelir3
[/B][/COLOR]
@Eray || Ruckran [/SIZE][/FONT][/user]
Site yetkililerini direkt olarak ''Üyeler'' kısmından gönderebilirdin :).

xSqTayfa

Go commit die
Chatı kapatsam arkadaşlarla konuşamıyorum işte öyle sıkıntılarda var :D ignore yetkisi gelse keşke ama yapacak bişey yok.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.