• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Küfür Argo Kullanımı

Bak yalan atma burda elimide seninde ettiğin küfürler var ben kötüyüm tek senmi sütten çıkmış akkaşıksın kendi kuferlerinide soyle onları da anlat kim kimin ne mal olduğunu biliyor kimse kusura kalmasın görüntüyüde kesmiş zaten kendi küfürlerini silmiş inanmayın sunlara yaw

Bilmem Sen Galiba Bu Swda Yenisin Ama Küfür Kullananı Sevmem Edenede Ederim Burda Bi Sorun Yok Ama Hiç Bir Şeyde Küfür Edersen Bende Bunu Paylaşırım

Ben 2 yıl bu serverdeyim eski adım nzs bana ait sifre unuttum die buna girdim senin gibisini biz çok gördük sen küfür edersen bende karsılıgını veririm ama ben seni şikayet etmedim elimde fotolar olmasına rağmen çünkü biz sizin gibileri çok gördük sikayet edebilirim ama etmem ama ban sorunu falan çıkarsa gerekirse adminle skype raidcall facebook twitter instagram whatsap v.b yerlerden görüşebiliriz umarım ne dediğimi anlamıssındır yadulla666 isterse kimse inanmasın bana ALLAH yeter

Son düzenleme:
armagedon noob gibi oynuyon sonra bize hack diyon sonra küfür ediyon bende karşılığını veririm bu arada bende 600+ kazanma ile egg wars 4cüsüydm

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.