• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Kredi Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
4 Haziran 2018
Mesajlar
6
Beğeniler
3
Puanları
1
#1
Efendim bildiğiniz gibi kredi sisteminde parayı veren kişi krediyi alıyor ve kredi sadece o hesaba tanımlanıyor.Fakat bu sistemdeki sıkıntı şu para harcamadan vip,spawner,edit almak isteyen arkadaşlarımız napıcak ?Onlarda oyun parası kasıyorlar ama oyun parası ile sadece oyun içi itemler alabiliyorlar.Bunun çözümü için ise krediyi takaslanabilir bir obje haline getirmeyi öneriyorum./kredi al (miktar) ile hesabımızdan o kadar kredi alıyoruz ve bu kredi kağıt şeklinde elimizde oluyor.Kağıt kredi ile takası yaptıktan sonra kağıt krediyi satın alan kişi ise /kredi bozdur (miktar) ile krediyi kendi hesabına aktarabilir.Böylece para harcamak istemeyen arkadaşlarımız da rahatça kredi alabilecek vip,spawner ve editte geri kalmayacaklardır. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim :)
 

Cir0x

Aktif Üye
Katılım
12 Haziran 2018
Mesajlar
36
Beğeniler
67
Puanları
26
Konum
Adana
#2
Böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Tabiri caizse Parayı veren düdüğü çalar.
 
Katılım
20 Aralık 2015
Mesajlar
118
Beğeniler
519
Puanları
105
#5
Hesapta bir süredir olan krediyi farklı bir hesaba aktarma işlemi güvenlik sebebiyle mümkün değil.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.