• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

KonyaCraft'a Annilihation gelmeli

Mesaj #18 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Annilihation gelsin mi?

• Evet, gelsin

Kullanılan: 5 55,6%
  • Hayır, gelmesin

Kullanılan: 1 11,1%
  • O ne demek?

Kullanılan: 3 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    9

D34TH

Süper Üye
Herkes eggwars skywars skyblock biliyor. Daha yeni şeyler lazım. Bence konyacrafta şu an en lazım olan Annilihation. Yabancı serverlerin çoğunda var. Çok popüler. Bence eğer getirilirse çok beğenilir. Ne olduğunu bilmiyenler internetten bakabilir veya bana sorabilir

emrekral

Süper Üye
Bu güzel olabilir, yeni oyunlar yeni insanları çeker. Ben de Konyacraft'ta avatar olmasını çok isterim mesela. Ama bu da güzel yani yetkililer bi bakarsa iyi olur..

S

Silindi_5815

Yetkililer kendileri oyun üretip yapmalı, bu sunucunun orijinal bir yapıda olduğunu gösteri. Yetkili kadrosu mevcut üst yetkililer kodlama yapabiliyorsa yeni oyun üretsin yapamıyorlarsada bilen birisinden yardım alsınlar.

AmIMad_

Aktif Üye
Yetkililer kendileri oyun üretip yapmalı, bu sunucunun orijinal bir yapıda olduğunu gösteri. Yetkili kadrosu mevcut üst yetkililer kodlama yapabiliyorsa yeni oyun üretsin yapamıyorlarsada bilen birisinden yardım alsınlar.
En nihayetinde "EggWars, SkyBlock, Creative, Survival ve Faction" gibi fikirler de onlara ait değildi.
Yani o kadar da orijinal olmaya gerek yok.Daha çok normalinden güzel yapmaları yeterli bence.

Rica etsem biriniz oyun modunu biraz açabilir mi? Görmedim daha önce de :)

emrekral

Süper Üye
En nihayetinde "EggWars, SkyBlock, Creative, Survival ve Faction" gibi fikirler de onlara ait değildi.
Yani o kadar da orijinal olmaya gerek yok.Daha çok normalinden güzel yapmaları yeterli bence.
Kaan'a katılıyorum pek orijinal olmasa da olur. Ve ayrıca öyle orijinal bir şey bulmak bence çok zor olur, çünkü yeni fikirle çıkacak oyunlar ya en eski serverlarda ya da herkesçe bilinen bir serverda olabilir. Benim aklımda ki her zaman 'Avatar' olmuştur bence çok tutar.. İyi günler.. Hayırlı kandiller..

S

Silindi_5815

Kaan'a katılıyorum pek orijinal olmasa da olur. Ve ayrıca öyle orijinal bir şey bulmak bence çok zor olur, çünkü yeni fikirle çıkacak oyunlar ya en eski serverlarda ya da herkesçe bilinen bir serverda olabilir. Benim aklımda ki her zaman 'Avatar' olmuştur bence çok tutar.. İyi günler.. Hayırlı kandiller..
Reklam olmasın ama, oyun fikri üretmek çok kolay. Mcevindeki oyunları fikir üretip yapıyorduk biz burdada öyle olabilir.

emrekral

Süper Üye
Reklam olmasın ama, oyun fikri üretmek çok kolay. Mcevindeki oyunları fikir üretip yapıyorduk biz burdada öyle olabilir.
Zaten yetkililer pek server ile ilgilenmiyor bence ona da vakit ayıracaklarını sanmam..
Ben demek istiyorum ki şuan da düşündüklerimizin çoğu bulunmuştur, oyun çıkarmak ise biraz zor olur..
Ama yarışma yapılsa bunun hakkında iyi olur :/
Mesela oyun bulana bir ödül verilsin...
İyi günler..

Tamam Annihilation gelsin ama bu fikirden önce Hile Koruması'da gelişmiş olmalı.
%100 Gelmeli ben bu oyuna bayılıyorum bence siz de oynarken bağımlı olacaksınız onun dediği gibi.İsterseniz @D34TH'ın Attığı resimlerede bakın beğenebilirsiniz.

Bu oyunu 1-2 defa oynadım. Çok hoşuma gitmişti ancak serverin performansını düşürebilecek bir oyun.

D34TH

Süper Üye
Annilihation: Şimdi büyük(fazlasıyla büyük)bir haritadasınız.4 takım var.Her takımın bölgesinin bir yerinde nexus var.Nexus dediğim fotoğrafta da olduğu gibi bir end taşı.Her takım 75 nexus hakkı var.Takımın end taşı 75 kez kırılırsa takım kaybediyor. Yani amacımız diğer takımların nexuslarını kırıp kendi nexusumuzu korumak.Ayrıca oyun 5 bölümden oluşur.Her bölüm 10 dk sürer.İlk bölümde nexus kırmak yoktur.Oyuncuların kasılması için zaman verilir.2.bölümde başlar nexus kırmak herkes birbirini kırar.3.bölümde mapin ortalarında (merkezinde) elmaslar çıkar.Herkes elmaslara koşar.Amaç set,kazma,kılıç falan yapıp gelişmek.4. bölüm en sevilen bölümdür. Bu bölümde boss(yani wither boss)'lar başlar.Bir kaç yerde ortaya çıkarlar. Bu wither bossları öldürünce(takımdan biri öldürse de olur ''bossbuff'' isimli netheryıldızı gelir elinize.Bu nether yıldızına tıklayınca koruma3 vb set kes3 vb kılıç v5 vb kazma ve birçok item çıkar istediğinizden bir tane alabilirsiniz.Ve son bölümde yani 5. bölümde artık oyun yavaş yavaş bitsin diye bir nexus kırınca 2 tane azalıyor.Ve oyun böyle devam eder.Ayrıca puan kazanarak kit vb de alabilirsiniz...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.