• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

KonyaCraft Telefonlar için uygulama!

FerdiOfficial

Editör Adayı
Öncelikle Merhaba,
İkonia network'ün telefonlar için bir uygulamasını yaptım ve sizlerle paylasmak istedim.
Ssler;
QuickMemo+_2018-04-07-02-09-41.png
QuickMemo+_2018-04-07-02-10-03.png
QuickMemo+_2018-04-07-02-10-17.png
Bu konuyu uygulamadan açıyorum hiç bir sıkıntı yok.
İsteyen kullanabilir.
İndirme linki ;
s3.dosya.tc./server15/dhn6m9/Ikonia_Forum.apk.html
Virüs Total;

Son düzenleme:
Öncelikle Merhaba,
İkonia network'ün telefonlar için bir uygulamasını yaptım ve sizlerle paylasmak istedim.
Ssler;
Ekli dosyayı görüntüle 5563
Ekli dosyayı görüntüle 5564
Ekli dosyayı görüntüle 5565
İsteyen kullanabilir.
İndirme linki ;

Yaptığın şey uygulama değil de ,
İnternetten ücretsiz uygulama yapan sitelerden forumun adresini koyarsan , yapılır :)

İndirmek isteyen arkadaşlar; bir çoğunuzun içinde link'te bir sorunun olacağını düşünmüşsünüzdür benim gibi. Ancak eğer yanlış değilse "virüs total" üzerinden kontrol ettim, herhangi bir zararı yok.

S

Silindi_5815

Buna pek uygulama denilemez, telefon üzerinden siteye girdiğim zaman'da aynı uygulama halinde'de aynı sen siteyi alıp koymuş gibi olmuşsun. (Ki zaten iphonda böyle bir uygulama yok.) Bi düzeltme daha yapayım; Uygulama bir intirnet sitesinden yapılmışta site oraya entegre edilmiş gibi buda 5dk almaz maalesef.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Buna pek uygulama denilemez, telefon üzerinden siteye girdiğim zaman'da aynı uygulama halinde'de aynı sen siteyi alıp koymuş gibi olmuşsun. (Ki zaten iphonda böyle bir uygulama yok.) Bi düzeltme daha yapayım; Uygulama bir intirnet sitesinden yapılmışta site oraya entegre edilmiş gibi buda 5dk almaz maalesef.
Benim dediğim gibi , yani bir uygulama değil :)

FerdiOfficial

Editör Adayı
Chrome yerine direk girip basmak ;)

Öncelikle Merhaba,
Ssler;
Ekli dosyayı görüntüle 5563
Ekli dosyayı görüntüle 5564
Ekli dosyayı görüntüle 5565
İsteyen kullanabilir.
İndirme linki ;

Bu Her Telefona Uyumlu Olduğunu Sanmıyorum. Emek Var Fakat Bu Bir Yazılım Diliyle Yazılmamış. Yine De Bir Emek Var. Ben Bunun Üzerinde eğer web tasarımcılığı veyahut bir Program Yazabilirsem Linkini En Yakın zamanda atarım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu Her Telefona Uyumlu Olduğunu Sanmıyorum. Emek Var Fakat Bu Bir Yazılım Dili (Fortran, Lisp, Cobol, Pascal, C, C++, Objective-C, PERL, Python, Ruby, Java, PHP, JavaScript) Gibi Dillerle Yazılmamış. Yine De Bir Emek Var. Ben Bunun Üzerinde eğer web tasarımcılığı veyahut bir Program Yazabilirsem Linkini En Yakın zamanda atarım.
Uğraşmayın html , css ile . Tapatalk var . Fakat yok tapatalkı kullanmayacağım diyenler var ise bunu kullansın.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.