• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Oylama KonyaCraft Minecraft Sunucuları Yeni oyunlar ya da Yeni güncellemeler gelmesi hakkında ki oylama metni

Metinde yazdıklarım üzerinden yanıt veriniz.

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .
Herkese merhaba, ben Nonx. (Discord:FıstıklıBira) Bugün sizlerle küçük bir oylama yapmayı planlıyorum. Oyun içi ve discord sunucularında gördüğüm kadarıyla, çoğu oyuncu oyun içinde yeni oyunlar ve yeni özellikler istiyor ki bu yeni oyun ve güncellemelerin gelmesinin uzun süreceği aşikar olmasına rağmen yine de direterek ve yönetim ekibine baskı yaparak bu süreyi(kısalmayacağını bilseler bile) kısaltmaya çalışıyorlar. Yetkili kadrosu çalışmıyor diyorlar amma velâkin web sitesinin arayüzüne belli olabilecek düzeyde detaylar eklemişler, PVP sunucusuna günlük görevler vs. eklemişler. Şuan içinde olduğumuz durumdan dolayı yetkili ekibin stres altında olmak gibi bir durumda da olabilmesi olasılığı var. Yetkililer ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyor. Şimdi asıl konumuza dönelim : " KonyaCraft Minecraft Sunucuları Yeni oyunlar ya da Yeni güncellemeler gelmesi hakkında ki oylama"

Sunucunun bence de yeni oyunlar ve güncellemelere ihtiyacı var. Ben kendi güncelleme fikirlerimi sunacağım siz de isterseniz yorum kısmından düşüncelerinizi sunabilir ve gerçekleşmelerini sağlayabilirsiniz. Benim sunduğum fikirlere de oy verebilirsiniz.

1. Öneri : Sunucularda belli levellerden sonra belli rütbeler gelebilir. Örneğin: 100 level= Kaptan vs.
2. Öneri : Sunuculara meslek veya branş eklenebilir, mesleklerde seviye atladıkça güzel hediyeler gelebilir.
3. Öneri : Survivalda her 100 seviyede fazladan yarım kalp verebilir ve böylece daha fazla kalp elde edebiliriz.
4. Öneri : Her ayda 1 gün 10 tl üzeri itemlerde veya vip üyeliklerinde 5 tl indirim yapılabilir.
5. Öneri : Sunucuda ki bazı oyunların lobileri değişebilir. Bunun için harita veya lobi yapmakta becerikli arkadaşları bularak yaptırabilir beğendiklerinizi alabilir ve aldığınız harita veya lobiyi yapan üyelere küçük hediyeler verebilirsiniz.
Şu anlık bu kadar önerim var. Sizin de önerileriniz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz

BhumBus

Aktif Üye
Kullanıcılar yeni oyun istemiyor, yetkililerin sunucu içerisindeki genel ahlaki ve kural ihlallerine daha çok ilgilenmelerini istiyor.
Biliyoruz, yetkili sayısı az ve daha Editörler göreve başlamadı.
Ancak kullanıcılar için bu bardaktan taşan son damlaydı. Herkes hilelerden sıkıldı ve oynamayı bıraktı.
Oyundaki hatalar ve kural ihlallerinin artması üzerine herkes 'Yetkililer bir şey yapmıyor.' diye fikirlere düştü.

Screenshot_2020-12-06 Genel.png
Sunucu kitlesi değerlendirme.png
eksikler.png
Screenshot_2020-12-06 EggWars-Hilesiz.png Değerlendirme.png

1607257648085.png
1607257760168.png

İlk önce oyun sunucularını düzenlemeleri gerek. Aktiflik artarsa yeni oyunlar ve eklentiler getirilebilir.
Herkese merhaba, ben Nonx. (Discord:FıstıklıBira) Bugün sizlerle küçük bir oylama yapmayı planlıyorum. Oyun içi ve discord sunucularında gördüğüm kadarıyla, çoğu oyuncu oyun içinde yeni oyunlar ve yeni özellikler istiyor ki bu yeni oyun ve güncellemelerin gelmesinin uzun süreceği aşikar olmasına rağmen yine de direterek ve yönetim ekibine baskı yaparak bu süreyi(kısalmayacağını bilseler bile) kısaltmaya çalışıyorlar. Yetkili kadrosu çalışmıyor diyorlar amma velâkin web sitesinin arayüzüne belli olabilecek düzeyde detaylar eklemişler, PVP sunucusuna günlük görevler vs. eklemişler. Şuan içinde olduğumuz durumdan dolayı yetkili ekibin stres altında olmak gibi bir durumda da olabilmesi olasılığı var. Yetkililer ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyor. Şimdi asıl konumuza dönelim : " KonyaCraft Minecraft Sunucuları Yeni oyunlar ya da Yeni güncellemeler gelmesi hakkında ki oylama"

Sunucunun bence de yeni oyunlar ve güncellemelere ihtiyacı var. Ben kendi güncelleme fikirlerimi sunacağım siz de isterseniz yorum kısmından düşüncelerinizi sunabilir ve gerçekleşmelerini sağlayabilirsiniz. Benim sunduğum fikirlere de oy verebilirsiniz.

1. Öneri : Sunucularda belli levellerden sonra belli rütbeler gelebilir. Örneğin: 100 level= Kaptan vs.
2. Öneri : Sunuculara meslek veya branş eklenebilir, mesleklerde seviye atladıkça güzel hediyeler gelebilir.
3. Öneri : Survivalda her 100 seviyede fazladan yarım kalp verebilir ve böylece daha fazla kalp elde edebiliriz.
4. Öneri : Her ayda 1 gün 10 tl üzeri itemlerde veya vip üyeliklerinde 5 tl indirim yapılabilir.
5. Öneri : Sunucuda ki bazı oyunların lobileri değişebilir. Bunun için harita veya lobi yapmakta becerikli arkadaşları bularak yaptırabilir beğendiklerinizi alabilir ve aldığınız harita veya lobiyi yapan üyelere küçük hediyeler verebilirsiniz.
Şu anlık bu kadar önerim var. Sizin de önerileriniz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz

İlk olarak, herkese sunmuş olduğun öneriler için teşekkürler. Önerilerini kendimce cevaplayım:

Mini oyunlar için rütbe sistemi güzel olabilir. Yetenek üzerine sistem kendisi rütbe verebilir. Tabii burada Minecraft oyunu kodlamalarından bahsediyoruz, ama bunu yapabilirlerse aktiflik artabilir.
Fazla aktiflik üzerine rütbende olduğun oyuncular ile savaşmak ve VIP üyeler için ayrı haritalar güzel olurdu.
Tek sakıncalı durum hileler en üst rütbelerde yer alabilir, ancak sunucu düzene girerse bu eklentilerde karışıklık olmaz.
Dediğim gibi; ilk olarak oyun sunucularını düzenlemeleri gerek. Aktiflik artasa yeni oyunlar ve eklentiler getirilebilir.

5. öneri hoşuma gitti. KonyaCraft için başka sunuculardaki yapılar yerine bize özel lobiler olursa daha hoş olur.
Hem eski Yapı Ressamları değerlendirilir hem de ödül olarak 'Mimar Akademisi' adında rol veya başka bir istem verilebilir.

Son düzenleme:

Survival da level hilesi yapılıyor ve şuan 10000 seviye birisi var bence hiç düşünme kaç kalbi olacağını :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.