• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

KlexTV Dolandırıcımı

Bu arkadaş dolandırıcımı bazıları öyle diyor adama gelmek istedi bende aldım bilginiz bu arkadaşla bilginiz varsa lütfen yazın 2017-07-30_14.48.52.png

Mcanik

Süper Üye
Attığın SS' de chatte reklam yapılmış.Bu ban sebebidir . Sorduğun soruya gelirsek SkyBlock da babana bile güvenme.

Kardeşim bende senin gibiydim.Editör olmak için sabah kalkar her yere saçma saçma şeyler yazardım.Fakat anladım ki çok saçma bir şey.Lütfen sende yapma.
BersanPvP Ben Onun İçin Deil Ben Destek Çıkma Ve YardımEtme İçin Yapıyom Editorluk Bişey Deiştirmiyo.

Tamamda bildirimlerde hep seni görüyorum ben.Sana katılıyorum gibi şeyleri lütfen yazma gerek yok.Sadece yardım edebileceğin bir konu varsa onu dile getirmeni rica ediyorum.
tm anlıyorum beni editor adayı olmak istedigime inandırmaya çalışıyon ama benim ismim üstüne tıklarsan 10 puanım var ben onlamı editor adayı olacam söylermisin ?
Ben SADECE Arkadaşlarıma Yardım Etmeye Çalışıyom !!!!

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
tm anlıyorum beni editor adayı olmak istedigime inandırmaya çalışıyon ama benim ismim üstüne tıklarsan 10 puanım var ben onlamı editor adayı olacam söylermisin ?
Ben SADECE Arkadaşlarıma Yardım Etmeye Çalışıyom !!!!
Neden bu edebi tavır ? Adamı dövücekmiş gibi konuşmalar falan ? Sözlerine dikkat et derim.

Neden bu edebi tavır ? Adamı dövücekmiş gibi konuşmalar falan ? Sözlerine dikkat et derim.
Ben Buraya Sorunları Yanıtlamak İçin Ve Proglemleri Çözmek İçin Geliyom Zaman Ve Emek Harcıyom Ve Sen Gelim Nedensiz Bir Yere İftira Atıyon Ben Napiyim ???
Konu Kapanmıştır...

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Ben Buraya Sorunları Yanıtlamak İçin Ve Proglemleri Çözmek İçin Geliyom Zaman Ve Emek Harcıyom Ve Sen Gelim Nedensiz Bir Yere İftira Atıyon Ben Napiyim ???
Konu Kapanmıştır...
Tamam belki yanlış bir şey söylemiş olabilirim haklısın.Fakat sen bana karşı ''İftiracı'' diyemezsin haberin olsun.

Tamam belki yanlış bir şey söylemiş olabilirim haklısın.Fakat sen bana karşı ''İftiracı'' diyemezsin haberin olsun.
''Iftiracı'' Sözü Yanlış Olmuş Olabilir Biraz Sinirlendimde Ondan.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.