• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Klan evimize sürekli hiley'le saldırı yapılıyor ! admin kardeşim Yardım et !!!

Admin Lütfen Yardım Et Camel le biz Klana gitmiştik Klanda 2 kişi saldırı yapıyor bize blok koymuyor yada kırmıyor kill aurya ile saldırı yapıyor bize sonrada itemlerini verim felan diyorlar tp Tuzaği yapıyorlar iki kişi Banlayin Bu iki kişiyi Admin kardeş Lütfen :) ;) Gel İtemlerinizi Verim Diyorlar kandırıyorlar
Lütfen Bize Yardım Et Admin Lütfen Allah aşkina Yardım Et Admin
Admin Klan Evine Sethome çekmişler Bu serefsizler Lütfen Yardim et :( ;( :/
Oyuncunun adları
bu kişi bize saldırı yapıyor klanin evinde ElyonHarun

bu kişi bize saldırı yapıyor klanin evinde Cocopxps
2018-06-27_19.46.13.png 2018-06-27_19.51.58.png 2018-06-27_19.59.16.png

Admin 555 Adlı kişide geldi klana saldırı yapıyor klanda spawna geliyom hemen öldürüyürlar

Admin Lütfen Yardım Et Camel le biz Klana gitmiştik Klanda 2 kişi saldırı yapıyor bize blok koymuyor yada kırmıyor kill aurya ile saldırı yapıyor bize sonrada itemlerini verim felan diyorlar tp Tuzaği yapıyorlar iki kişi Banlayin Bu iki kişiyi Admin kardeş Lütfen :);) Gel İtemlerinizi Verim Diyorlar kandırıyorlar
Lütfen Bize Yardım Et Admin Lütfen Allah aşkina Yardım Et Admin
Admin Klan Evine Sethome çekmişler Bu serefsizler Lütfen Yardim et :( ;( :/
Oyuncunun adları
bu kişi bize saldırı yapıyor klanin evinde ElyonHarun

bu kişi bize saldırı yapıyor klanin evinde Cocopxps
Ekli dosyayı görüntüle 6832 Ekli dosyayı görüntüle 6833 Ekli dosyayı görüntüle 6834
1.Si hack serbest ve seninde hackın belli oluyor.
2.Si TP Tuzağı yapıyorlarsa video al ban sebebi yasak bir şey çünkü.
3.Sü klan evinizde Sizi basabilir normal bişey
4.Sü şe***** kelimesini silsen iyi olur.

Admin Geleni Geçeni öldürüyor iki kişi lütfen Yardım edin Factions'ta Büyük sandırı oluyor ;(

kardeş hile yapiyorlar anlamıormusun ? bak kardeşim
Boş yapma sende hilesin sol üstte Huzuni v3.5 görünüyor VE FACTIONSTA HACK SERBEST ANLA ŞUNU SAYIN BEYIN IHTIYAÇLI ARKADAŞ VE KLAN EVİNİ SİZ ÖLE ÖLE KAYBETTİNİZ POWERİNİZ - LERE DÜŞMÜŞ ONDAN ALMIŞLAR ELİNİZDEN KONU KAPANMIŞTIR.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.