• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv killerking81124 Bugdan Yararlanma !

Gerçek İsmi killerking81124 Olan Bu Oyuncu Resimlerde Göründügü Gibi farkli isimlerle girip Sınırsız Kit Alabiliyor İlgilenirmisiniz
En Kısa Zamanda Cezasını Alır Diyelim Bugta Kısa Zamanda Kaldırılır Diye Ümit Ediyorum Killerkingin vipi zaten bugun bitecek yapamazda artık.

Pek anlayamadım ama , yetkili bu bugu çözer yakın bi zamanda konulara bakıldığı zamanda [ sacmalamış olabilirm gece sonucta uykulu fln kldsgşh]
İsim değiştirildiğinde KIT tekrar alınabiliyor.Bunu bilen çok yok.
Gerçek İsmi killerking81124 Olan Bu Oyuncu Resimlerde Göründügü Gibi farkli isimlerle girip Sınırsız Kit Alabiliyor İlgilenirmisiniz
Bu konuyu kaldır ve Yetkililerle özel konuşmaya aç.Çünkü bunu kullananlar artacak görüldüğü sürece.

İsim değiştirildiğinde KIT tekrar alınabiliyor.Bunu bilen çok yok.

Bu konuyu kaldır ve Yetkililerle özel konuşmaya aç.Çünkü bunu kullananlar artacak görüldüğü sürece.
ben itiraf etmeliyimki bende bu bugu yaptım ancak sadece bir kere yaptım pişman oldum zaten isterseniz ban atın ben şuan pişmanım ama parayla açılıyomuş bir ban öyle duydum sonra bunun gazına gelip bugu 1 kereliğine yaptım ÖZÜR DİLERİM !

FerdiOfficial

Editör Adayı
ben itiraf etmeliyimki bende bu bugu yaptım ancak sadece bir kere yaptım pişman oldum zaten isterseniz ban atın ben şuan pişmanım ama parayla açılıyomuş bir ban öyle duydum sonra bunun gazına gelip bugu 1 kereliğine yaptım ÖZÜR DİLERİM !
Bugu yapman cidden kötü olmuş , üstelik ban 15 TL yani [15 Kredi] ile açılıyor bilginize! Bida yapmaman rica olunur.

Maalesef ki ama.Belki af olabilir bilmiyorum benim bildiğim yok.Ama kötü haber BUG (Oyun Açığı) Kullanmak sunucuda sınırsız ban.Ama açtırırsın yine ban atılırsa.Af olursa ne mutlu sana :)

Maalesef ki ama.Belki af olabilir bilmiyorum benim bildiğim yok.Ama kötü haber BUG (Oyun Açığı) Kullanmak sunucuda sınırsız ban.Ama açtırırsın yine ban atılırsa.Af olursa ne mutlu sana :)
inşallah af gelir çok gaza gelmiştim tutamadım kendimi :D

Bazıları yaptığı takdirde kendini yapmadım diye ileri sürer.
Ama arkadaş hatasının farkında ve belirtmiş durumda.
Ceza verilmez diye düşünüyorum.
:)

İyi de keşke bildirmeseydin aynı şekilde yararlanacak çok kişi olabilir (Belki ben mesela fln yani jdhskf)

OOO bakın şimdi gençler bu olayı pvp ye girince bi vip yapsa kendi ismini düzgün yazsa atıyorum 100 lvl de kendi real ismiyle fake isimle gelirse pvp bölümüne 1 lvl den başlıyor :).Ama tekrar eski nick iyle giriş yaparsanız düzeliyor.Buna da bir bakmanız lazım @Eren || TheRazorGod

FerdiOfficial

Editör Adayı
OOO bakın şimdi gençler bu olayı pvp ye girince bi vip yapsa kendi ismini düzgün yazsa atıyorum 100 lvl de kendi real ismiyle fake isimle gelirse pvp bölümüne 1 lvl den başlıyor :).Ama tekrar eski nick iyle giriş yaparsanız düzeliyor.Buna da bir bakmanız lazım @Eren || TheRazorGod
İyi açıklama tebrikler, yakında çözülür inş .