• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Kc Ortak Hesap

istermisiniz böyle bir etkinlik ?

• evet

Kullanılan: 4 26,7%
  • hayır

Kullanılan: 11 73,3%

• Kullanılan toplam oy
    15
Burası Galiba boş yorum kasma yeri yorumlara baktığım kadarıyla gördüm.
2. konuya geliceksek bence saçma çünki herkes kendi hesabini kasıyor ve diğer hesaplar onların umurunda bile değiller kendi hesapını açıp kendisi kasmak ister insan

arkadaşlar ben birşey düşündüm

yaz tatili boyunca bir hesap kurup o hesabı isteyen kişilerin kasarak serverimizin bir hesabı olmasını istiyorum

şifresi olmayacak

ve isteyen herkes kasabilecek

böylece yaz boyunca kaç win alacagımızı hesaplayacagız

HEP BİRLİKTE :D
iyi bişe düşünmüşsün ama herkes girince mesela biri isterse giremiycek

Tartışma Yaşanmasın Beyler Bayanlar Bence Bu Konuyu kapatalım ve bu konuyu açan arkadaş rica etsem silebilirmi konuyu

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.