• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Oylama Kategoriler - Sınıflar

Sizce de iyi olmaz mı ?

• Hayır.

Kullanılan: 2 28,6%
  • Evet.

Kullanılan: 4 57,1%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 1 14,3%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

iRuustyy_

Süper Üye
Benim fikrimce ve etrafımdan gördüğüm şeylere dayanarak söylemek istiyorum. Mini gamelere veya başka oyunlara girmek için tıkladığımızda sınıflar (Amatör-Usta vb.) çıksa daha güzel ve eşit olmaz mı ? yani çünkü herkes aynı yere girince eşitsizlik olduğunu düşünüyorum ben insanlar bu ramazan ayında oruçlu oruçlu sinirlenebilip küfür edebiliyorlar. Bence bu sınıfların gelmesi hem herkesin sakin kalması ve kendini geliştirdiğini anlaması için sınıflar yapılmasını istiyorum yani zaman pek önemli olmaz benim için korumadan sonra da olabilir ama yani gelmesi cidden güzel olur.

Benim fikrimce ve etrafımdan gördüğüm şeylere dayanarak söylemek istiyorum. Mini gamelere veya başka oyunlara girmek için tıkladığımızda sınıflar (Amatör-Usta vb.) çıksa daha güzel ve eşit olmaz mı ? yani çünkü herkes aynı yere girince eşitsizlik olduğunu düşünüyorum ben insanlar bu ramazan ayında oruçlu oruçlu sinirlenebilip küfür edebiliyorlar. Bence bu sınıfların gelmesi hem herkesin sakin kalması ve kendini geliştirdiğini anlaması için sınıflar yapılmasını istiyorum yani zaman pek önemli olmaz benim için korumadan sonra da olabilir ama yani gelmesi cidden güzel olur.
Saçma ama bilemiyorum

..................................................
saçma pro adam amatör'e girer

Öyle bir kategori oldu diyelim. Bir sıkıntımız var :) amatör, amatör ile eşleşecek diyelim. Oyunda amatör olan sadece 1 oyuncu aktif diyelim o da kendimiz ben oynayacak amatör bulamıyorum hepsi profesyonel de oynuyor. bu sistem insanın oynama zevkini düşürecektir . Sıkıntı orda başlıyor. Bence böyle bir sistem oyuncuların oyun deneyimini etkileyeceğinden olmaması daha iyi olur.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.