• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Karetta_Karetta=Misali_Anka küfürler devam...

Zaten Bitmedi Bu Çocuk O yüzden Yapacak Bi şey yok Mecburen Yetkililerden cevab beklicez ve Ben Goktug hakkinda bi Destek Talebi açmışdım yani daha çabuk bitmesi için

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Vede dahademin fark etmiş bulunmaktayım ki,ss'te senin küfürün de bulunmakta.+ Olarak ''konunun başlığı''nı değiştirmelisin,çünkü Karetta_Karetta=Misali_Anka yazmışsın 2'si aynı kişimi yoksa farklı kişiler olup bu başlığı bilerek mi yazdın ?

Gördüğüm kadarı ile fazla bir açıklama yapılmamış bu yüzden Yetkililerin sizlerle ilgileneceğini pek sanmam, doğrusu.
Konunuzu düzenlemenizi tavsiye ediyorum.

Arkadaşın kendisini ifşalamaya gerek yok.
Her türlü küfürü ettiğini geçmişe bakarak anlayabilirsiniz.
Sen loglara bakamıyacağın için sıkıntı ortadan kalkıyor öyle değilmi? İfşalamaya gerek yok diyorsun baya mantıklı haklısın nasıl editör adayı oldun merak ediyorum, sunucu nitrado serveri değil loglar çoğunlukla komutları gösterir nitrado olsa neyse ama nitrado değil sıkıntı orda neyse konuyu uzatma.

Forumdaki herhangibir üyenin küfür etmesi normal bişey şahsen ben kafam kızınca adama laf atmak zorunda kalıyorum :(
Ya zaten öyle birşey ama sıkıntı şurda ihbar edip ihbarda kendi küfürünün gözükmesi saçma. Neyse editör adayları bir yıl sonra editör seçimi yapılır size.

Pardon bir yıl dedim bi beş yıl falan sabredin o zaman creative iki sunucusu açılır falan işte bi tane daha oyun eklenir o zamana olur seçimler seçim sürecide sürer bi üç dört yıl falan işiniz zor :D
O kadar uzun süreceğini sanmıyorum . Sunucu tamamen 4.5 güncellemesine geçsin alımlar başlar sanırım .

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Sen loglara bakamıyacağın için sıkıntı ortadan kalkıyor öyle değilmi? İfşalamaya gerek yok diyorsun baya mantıklı haklısın nasıl editör adayı oldun merak ediyorum, sunucu nitrado serveri değil loglar çoğunlukla komutları gösterir nitrado olsa neyse ama nitrado değil sıkıntı orda neyse konuyu uzatma.
Burda amaç editör olmak için çaba değil..
Lütfen gereksiz yere konuşupta forumun sessizliğini bozma!

Burda amaç editör olmak için çaba değil..
Lütfen gereksiz yere konuşupta forumun sessizliğini bozma!
Zaten sana söz hakkı doğuran olmadı bizden vip dilenen çocuk adam olduğunu sanmaya başlamış tuhaf biraz. Ve hani kendini böyle işte 15-16 yaşında gösterme fotoğraf belli ediyor yaşını zaten 10 yaşından büyük olmayan çocuklar dilenci çocuklar biz gittik diye kral sanmış kendilerini. Videoda kacdebuff remix demiş remix dediğide trap bir şarkı vay sizin gibi çocukların haline yazık.

ErenRyz456

Editör Adayı
Başlığa misali_anka yazarak suçlamış oluyorsunuz. Başlığı kaldırınız öyle bildirim yapınız.

KONU KİLİT

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.