• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Kaktüs Alınıp-Satılamaması vs.

Markette kaktüsün alınıp satılamaması çok üzücü bir durum.Özellikle de serverda para kasmak spawnerların üzerine kurulmuşken. İnsanlar kendi emeğiyle biryerlere gelmeye çalışıyorken sp alanlar çok önde oluyor almayanlarınsa çaresi yok mob spawner yapıyolar kakao tarlası derken 2-3 tane farm yapabiliyolar ama onların geliri ise çok düşük bu yüzden gelişme süreci çok uzun sürüyor. Bu yüzden a.moblardan düşen itemlerin satış fiyatının artması ve kaktüsün satışa açılmasını talep ediyorum.

Fearichen

Markette kaktüsün alınıp satılamaması çok üzücü bir durum.Özellikle de serverda para kasmak spawnerların üzerine kurulmuşken. İnsanlar kendi emeğiyle biryerlere gelmeye çalışıyorken sp alanlar çok önde oluyor almayanlarınsa çaresi yok mob spawner yapıyolar kakao tarlası derken 2-3 tane farm yapabiliyolar ama onların geliri ise çok düşük bu yüzden gelişme süreci çok uzun sürüyor. Bu yüzden a.moblardan düşen itemlerin satış fiyatının artması ve kaktüsün satışa açılmasını talep ediyorum.

Fearichen
Skyblock 1 Korumalı Sunucusu ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır sizin istedikleriniz bencede gelmeli bu yüzden KonyaCraft sunucusunda SkyBlock oynamıyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.