• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

JustWaitUntilDie Team ssi.

xSqTayfa

Go commit die
evet kestin kesinlikle kardeşim az önce arena1 de 4 lü teamının ssini aldım ama 1mb den büyük olduğu için yüklenmiyor. eren skype verebilir misin ekliyimde atiyim.

xSqTayfa

Go commit die
kardeşim sen team olduğunu belirtmişsin ve diğer 2 team ssin daha var arkadaşların ile 1mb den büyük olduğu için şuan atamıyorum. buna sevinmen lazım. eren skype verir misin cidden şunun gibi vip alıpta team olanlardan nefret ediyorum ssini atmak istiyorum sana.

xSqTayfa

Go commit die
"Yeni
Al işte, Ben takım oluyorum ama adam kesmek için değil, eğlenmek için.. Herzaman diyorum.." bunu yazan sendin bro itiraf ettin sonuçta bunu silsen bile bende kaydı var şuan.

xSqTayfa

Go commit die
emin misin ben sana kaç kere team olma dedim en az 4-5 kere oldu ve sen olmaya devam ettin.

xSqTayfa

Go commit die
Tamamdır. ama eren ciddiyim bir skypeni istiyorum ssini atmam lazım yoksa böyle olmicak bu iko vip alıp veya vip alıp team olanların cezalarını çekmeleri lazım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.