• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

IkoniaVIP üyelik kitleri gitti geri nasıl alabilirim?

5700 üye no ile IkoniaVIP (1 Aylık) olarak PvP-1 07/02/2018 18:42 tarihinde üyelik aldık.Oğlum 30 dakıka önce ağlamaya başladı bir baktım tüm kitleri ikoniavip üyeliğine ait malzemeleri gitmiş ya birisi çaldı ya da sistem hatası oldu şimdi o ürünleri kullanamıyoruz.oğluma 45 tl ye aldıgımız bu üyerlikte şimdi ağlıyor susturamıyoruz yardımcı olur musunuz?yeni aldıgımız üyeiliğimize ait kitlerimiz olan yanan kılıç 64 adet elmas ve 28 vip paramız kayboldular bu ürünleri geri getirir misiniz?

AmIMad_

Aktif Üye
5700 üye no ile IkoniaVIP (1 Aylık) olarak PvP-1 07/02/2018 18:42 tarihinde üyelik aldık.Oğlum 30 dakıka önce ağlamaya başladı bir baktım tüm kitleri ikoniavip üyeliğine ait malzemeleri gitmiş ya birisi çaldı ya da sistem hatası oldu şimdi o ürünleri kullanamıyoruz.oğluma 45 tl ye aldıgımız bu üyerlikte şimdi ağlıyor susturamıyoruz yardımcı olur musunuz?yeni aldıgımız üyeiliğimize ait kitlerimiz olan yanan kılıç 64 adet elmas ve 28 vip paramız kayboldular bu ürünleri geri getirir misiniz?
Büyük ihtimalle para karşılığıyla satın aldığınız eşyalar hesabınıza geri verilecektir.PvP sunucusunda oynamadığım için eşyalar hakkında net bilgi veremeyeceğim.
Ayrıca şuan da PvP editörü yok dolayısıyla ya baş editörü bekleyeceksiniz ya da bir üst yetkilinin cevap vermesini.

AmIMad_

Aktif Üye
@AmIMad_ kendi hatası yesil halının üzerinden geçtiyse ve temizle komutu kullandıysa herseyi silinir
Tabii kendi hatası ama dediğim gibi büyük ihtimalle para karşılığında aldıkları geri verilecektir.Yoksa kendi emeğiyle aldıkları maalesef bitti gitti.

@AmIMad_ kendi hatası yesil halının üzerinden geçtiyse ve temizle komutu kullandıysa herseyi silinir
peki yeşil halinim üzerinden gecen 6 yasinda oglum bilemez tabi bunlari peki bu durumda kitteki esyalari nasil geri alabiliriz bir aylık ikoniavip üyeliği ile almistik o kitleri nasil geri aliri yok mu yolu?

ErenRyz456

Editör Adayı
peki yeşil halinim üzerinden gecen 6 yasinda oglum bilemez tabi bunlari peki bu durumda kitteki esyalari nasil geri alabiliriz bir aylık ikoniavip üyeliği ile almistik o kitleri nasil geri aliri yok mu yolu?
Efendim, para iadesi yapılır. Merak etmeyiniz. Oğlunuzada gerekli bilgilendirmeyi yapın bir daha bilgisi olmadan bir şeyler yapmasın. Her durumda böyle bir avantajınız olmaz.​

AmIMad_

Aktif Üye
Belirttiğim gibi PvP sunucusu hakkında bilgisizim şuan.Ondan dolayı sizin için sunucu içerisinden kontrol ettim ve biraz geç cevap veriyorum.

Oyun içerisinde kullanabildiği komutlar bu şekilde maalesef kit geri alabilme gibi bir şansı yok.Sanırsam ilk satın alıma özel olacak şekilde bir takım eşyalar veriliyor.Eğer daha üstün yetkili birisi cevap verirse daha net olacaktır. @Eren || TheRazorGod
Kısacası söylediğim gibi, tahminimce para karşılığı ile satın aldığınız eşyalar hesabınıza yeniden takdim edilecektir ve emek yoluyla kazanılan eşyalar verilmeyecektir.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.