• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

Arkadaşlar konuyu çok uzatmama gerek yok şu videoyu izleyin kendi kanalım ayrıca thecat13, neyse önceden sadece tekli neo yapıyordum hatta videoya aldığım için biraz kasıyor normalde daha hızlı yapabiliyorum bu hareketi yapan 2 kişi gördüm birisi @iRuustyy_ (officer hesabında) bir diğeri ise @Alone_Berat (onlyusebattleaxe) hesabindaydı o da neyse officer yapabildir 2-3 kere falan tekli olarak berat da maalesef hiç yapamadı :d ''olmuyor'' falan dedi o günden 2 ve ya 3 gün sonra ikilisini yapmaya çalıştım ilk denemede oldu maşallah izleyin videoyu bunu yapabilecek birini daha düşünüyorum @AmIMad_ iyi parkurcu ya biliyorum.

Müzik ismi : Macklemore, Ryan Lewis - Thrift Shop (feat. Wanz)
Bu o kadar zor bir şey değil kısaca kolay bir şey çok zor diye felan geçinme.

Bu o kadar zor bir şey değil kısaca kolay bir şey çok zor diye felan geçinme.
lütfen hepiniz bu konuya yorum yazan herkese söylüyorum wolfie#5789 discordumu da verdim müsait olunca hepinizi göreyim bakalım yapabiliyor musunuz kolaymış da

Zaten yalan atacağınız zaman direk sıfat ''NEO''
Bu arada hepiniz nedense beni hiç sevmiyorsunuz rahatsız eden bir durum değil asıl konu, bilip bilmeden konuşman
bu arada YouTube'a 'minecraft neo jumping' yazarsan daha fazlasını bulabilirsin

İnsanlar videonu bile attı zamanında.Hadi lütfen başka yerde kendini savun.Yalanlarla kendini savunamazsın.Seni senden iyi bilenler de var burada yan hesap açıp boş boş işler yapıyorsun hep.
senide bilenler var cicişim senin ne oldugunu belli adam kendini savunuyor sen laf diyosun sen git ben ce adamlığı savunmaya çalış belki savununca adam olduguna inanırız (ayrıca adam çoktan hileyi bıraktı sen hala ne boş yapıyorsun)

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
senide bilenler var cicişim senin ne oldugunu belli adam kendini savunuyor sen laf diyosun sen git ben ce adamlığı savunmaya çalış belki savununca adam olduguna inanırız (ayrıca adam çoktan hileyi bıraktı sen hala ne boş yapıyorsun)
1 yıl geçmiş konuya şimdi cevap ver aynen kanka

Konuya 1 yıl sonra yazsa ne olur, baksana hala PES 2013 oynuyor.
Kendisine ait olan profil fotoğrafı onu hala sürdürmekte olduğu anlamına gelmez mesela Erik Satie hala yaşamıyor?

beyler basit diyenler yiyosa yapsınlar sonra belki
zor mu? basit mi? anlarlar (YAZIK KAFANAAAA)
Davet ettim discorduma kendilerini, ama neden istek gönderdiğimi sordular. Sanırım ciddi olmadığımı sanmışlar :D belki de korktular

Davet ettim discorduma kendilerini, ama neden istek gönderdiğimi sordular. Sanırım ciddi olmadığımı sanmışlar :D belki de korktular
tamam olum korktum tamam olum allah sensin tamam mı sana tapcak müslümanlar bundan sonra tamam en pro sensin tamam kc senin sahan tamam en çok senin sevabin var tamam sakin ol su 11 yasindaki kuzenlerin midir ne boktur al onları da git be kanka hadi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.