• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

tavsanlar

Süper Üye
Arkadaşlar konuyu çok uzatmama gerek yok şu videoyu izleyin kendi kanalım ayrıca thecat13, neyse önceden sadece tekli neo yapıyordum hatta videoya aldığım için biraz kasıyor normalde daha hızlı yapabiliyorum bu hareketi yapan 2 kişi gördüm birisi @iRuustyy_ (officer hesabında) bir diğeri ise @Alone_Berat (onlyusebattleaxe) hesabindaydı o da neyse officer yapabildir 2-3 kere falan tekli olarak berat da maalesef hiç yapamadı :d ''olmuyor'' falan dedi o günden 2 ve ya 3 gün sonra ikilisini yapmaya çalıştım ilk denemede oldu maşallah izleyin videoyu bunu yapabilecek birini daha düşünüyorum @AmIMad_ iyi parkurcu ya biliyorum.

Müzik ismi : Macklemore, Ryan Lewis - Thrift Shop (feat. Wanz)

tavsanlar

Süper Üye
oyuncupro27'sin sen. Sen değil miydin aylarca hile kullanıp insanları sunucudan bezdiren? Şimdi ise gelmişsin basit bir hareket yapıp hile değilim diyorsun. Boş boş konular açma.
Evet, oyuncupro27 olduğum doğru, fakat kesinlikle hile kullanmıyorum o harekette de hile kullanmadım hile kullansam chatte uyarı yazıları yazardı ayrıca bu hareketi yaparken hangi hileyi kullanabilirim akıllı cicişim?

1. Hile değilim sizin gibi insanlar anlamaz.
2. Basit bir hareket mi gel gözümün önünde yap kolaysa her hareket kolay mı kurbanım? :)
Hareketlerin en komiği hayatını bu oyuna adamak.Herkesin yapabileceği bir şey bu.Deneyen yapar abim.Artistlik yapılmaz hareketle söyleyeyim de.Hile olup olmadığını da kanıtlamaz zamanında hile açtığını da herkes biliyor.

tavsanlar

Süper Üye
Hareketlerin en komiği hayatını bu oyuna adamak.Herkesin yapabileceği bir şey bu.Deneyen yapar abim.Artistlik yapılmaz hareketle söyleyeyim de.Hile olup olmadığını da kanıtlamaz zamanında hile açtığını da herkes biliyor.
Önemli olan zamanında hile açtığımı zannedenler değil, benim kendi düşüncemdir benden iyi mi bileceksiniz cicişler?

Önemli olan zamanında hile açtığımı zannedenler değil, benim kendi düşüncemdir benden iyi mi bileceksiniz cicişler?
İnsanlar videonu bile attı zamanında.Hadi lütfen başka yerde kendini savun.Yalanlarla kendini savunamazsın.Seni senden iyi bilenler de var burada yan hesap açıp boş boş işler yapıyorsun hep.

tavsanlar

Süper Üye

tavsanlar

Süper Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.