• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Hunstman_(ErenRyz)Chat Kirliliği Yapan Spamları

Mute Atılmalı

• Evet Kesinlikle!

Kullanılan: 6 50,0%
  • 1 Kerelik Olmuş İşte

Kullanılan: 6 50,0%

• Kullanılan toplam oy
    12

ErenRyz456

Editör Adayı
Arkadaşların terbiyesizliği bunu gerektirmiştir. Eylemlerine son verilmesi için bu eylem gerçekleştirilmiştir İYİ GÜNLER.

Eren Beyden beklenmedik Haraketler Bunlar son 2 ay icerisinde cok degisdi bu :(

Ayrıca @ErenRyz456 hesabın kapatılacak.Neden dersen başkası gibi görünüp farklı bir hesap açmak yasak.Cezası hesabın mesajlarının silinip forumdan uzaklaştırılmasıdır.
Hazır bunu derken bir diğer sebebiyse forumda özel mesaj dahi olsa reklam yapman ve yetkililere küfür etmen.

Çocuk Değiştim Dedi, Toparlancam Dedi. Çok Ciddisin Diye Dalga Geçerdik Şimdi ise Düzeltmiş Kendisini Çocuklaşmış.
Eski Eroş Gelsin

Ama şu da var. Eren bizlerin aksine daha sorumlu. Bu Eren'in ilk hatası. Bence Anketteki gibi 1 Kere Olmuş İşte Demek Yerine Hafif Bir Kınama Cezası Almalı. 15Dakika gibi.

Ayrıca @ErenRyz456 hesabın kapatılacak.Neden dersen başkası gibi görünüp farklı bir hesap açmak yasak.Cezası hesabın mesajlarının silinip forumdan uzaklaştırılmasıdır.
Hazır bunu derken bir diğer sebebiyse forumda özel mesaj dahi olsa reklam yapman ve yetkililere küfür etmen.
Galiba forumun bu durumundan gıcık kapan tek ben değilmişim. Bende göz gezdiriyorum arada bi bir YouTuber sunucusunda yetkili oldum haliyle pek girmiyorum kanser kitle yüzünden siteyi kurmak için uğraşanlarada yazık oldu.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.