• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hile Koruması

Bende şikayetciyim hile korumasından 1. uyarıda hile sürümüyle girmedim ama bilgisayarda hile dosyaları duruyordu ondan atıldım heralde 2. uyarıdan önce dosyaları sildim ama yasaklandım 10 dk hata olmuştur diye önemsemedim ondan 15 dk sonra 2 günlük yasaklandım sıkıntılı düzeltin korumayı kolay gelsin...

iRuustyy_

Süper Üye
Bende şikayetciyim hile korumasından 1. uyarıda hile sürümüyle girmedim ama bilgisayarda hile dosyaları duruyordu ondan atıldım heralde 2. uyarıdan önce dosyaları sildim ama yasaklandım 10 dk hata olmuştur diye önemsemedim ondan 15 dk sonra 2 günlük yasaklandım sıkıntılı düzeltin korumayı kolay gelsin...
demek ki silmemişin bi şeyler

Tamam boş konuşma eskilere say o kadar hile açtın seni uyarmıştım adam gibi oyna diye

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Artık hilelere çok ağır caydırıcı cezalar gelmeli ( sınırsız ban ya da 6 ay ip ban gibi ).Biz bunu yıllardır söylüyoruz çünkü bunun gibi ufak cezalar devam ederse hile kullanmayı hiçbir zaman bırakmayacaklar.

ben 3,5 yıldır burdayım havanız kime sdasjdjasd (mizah amaçlıdır artık bu cümle ünlendiği için söyledim.)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.