• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HİLE KORUMASI

Server'in hile korumasından memnunmsununuz ?

• Evet

Kullanılan: 7 25,0%
  • Hayır

Kullanılan: 21 75,0%

• Kullanılan toplam oy
    28
Açıkca söyleyeyimki hile koruması berbat. Önceden hile koruması kötü diye şikayette bulunduk bir hile koruması çıkardınız fakat o ise hile olmayanı atmıyor h.ile olanı atıyor.Uğraşıp obsidyen yapıyorum adam kılıçla blok arkası kırıyor.Auro fulluyor block hit yapınca beni atıyor.Bu hile koruması düzelmesse çoğu kişi oyundan soğuyacak,soğuyor adam kılıç ile shıft basmadan blok koyuyor okla düşürüyorum aşağı düşüyor hop,geri geliyor bunun bir çaresi bulunmalı.Hem server iyiliği için hem de oyuncuların oyun zevki için

Açıkca söyleyeyimki hile koruması berbat. Önceden hile koruması kötü diye şikayette bulunduk bir hile koruması çıkardınız fakat o ise hile olmayanı atmıyor h.ile olanı atıyor.Uğraşıp obsidyen yapıyorum adam kılıçla blok arkası kırıyor.Auro fulluyor block hit yapınca beni atıyor.Bu hile koruması düzelmesse çoğu kişi oyundan soğuyacak,soğuyor adam kılıç ile shıft basmadan blok koyuyor okla düşürüyorum aşağı düşüyor hop,geri geliyor bunun bir çaresi bulunmalı.Hem server iyiliği için hem de oyuncuların oyun zevki için
ADAMSIN EN SEVDİGİM ARKADASIM COK HAKLI DEMİŞSİN BENDE SİKAYETCİYİM COK ÖLÜYORUZ BU HILELERİN ALLAH 1000 BELASINI VERSİN EN BASTADA LordWicky NİN ADAM KOSARAK BLOK KOYUYOR AGLIYORUZ MİŞLLETCEK

Şunu herkes öğrensin artık hile koruması tüm hileleri engelleyemez ve koruma aşılabilir.
Şu anlık tek çare editör panelinin açılması.
Aşırı kısıldığı takdirde normal oyuncuları da etkiliyor. Editör paneli sonrası hile korumasının ayarları biraz gevşetilmeli. Biliyoruz ki o vakit de hile açanlar artacak fakat bunu o vakit editör paneli engelleyecektir.

Şunu herkes öğrensin artık hile koruması tüm hileleri engelleyemez ve koruma aşılabilir.
Aşırı kısıldığı takdirde normal oyuncuları da etkiliyor. Editör paneli sonrası hile korumasının ayarları biraz gevşetilmeli. Biliyoruz ki o vakit de hile açanlar artacak fakat bunu o vakit editör paneli engelleyecektir.
tm

Ben de en başından beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Hileyi engelleyemeyiz, hile kullanan oyuncuları engelleyebiliriz. Hile korumasından çok şey beklenmemeli zaten. En popüler ve aktif sunucuda bile Fly hack açılıyorlar düşünün yani. Bir sürü masraf yapmalarına rağmen korumaları kötü.
iyide kullanıcıyıda engelleyemiyozki editör sistemi bi açılsa baya ss var

Evet ama korumanın bütün hileleri ayırt edememesi ayrı, hile lullanmayan oyuncuları atması ayrı. Beklenti mükemmel olması değil ama hile kullananın yanında olması zaten zor olan işimizi olanak dışı bırakıyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.