• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hile Koruması

☪nzs☪

Aktif Üye
Öncelikle Şunu Söylemeliyim ki,
Forum Pasif duruma geçtikten sonra foruma bakılmaması hile kullanımını arttırdı.Sonra hile koruması güncellemesi yapıldı ama bir yararı'da olmadı açıkçası gelen geçen duvar arkası, aura açmaya başladı oyun itemlerine gelecek güncelleme ertelensin bunun yerine hile koruması üzerine çalışılsın.Böylece Hile koruması Sorununa Kısa süre içerisinde çözüm bulunacaktır

_____________________________________________________________________________________________________________
Çözemedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

Discord: ☪Nuri☪ @7772

Ya ben deneme yaptım geçen gün aurayı az açarsan atmıyor çok açarsan direkt atıyor fakat cps 15'in üstüne çıkarsa hile olmadığın halde atıyor gene.Ve şey pingimiz eğer yüksekse gene atıyor.Bence buna bir el atılmalı derim.

☪nzs☪

Aktif Üye
Ya ben deneme yaptım geçen gün aurayı az açarsan atmıyor çok açarsan direkt atıyor fakat cps 15'in üstüne çıkarsa hile olmadığın halde atıyor gene.Ve şey pingimiz eğer yüksekse gene atıyor.Bence buna bir el atılmalı derim.
bu konuda seninle aynı fikirdeyim

____________________________________________________________________________________________________________emedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

ErayKraaL

Süper Üye
bu konuda seninle aynı fikirdeyim

____________________________________________________________________________________________________________emedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

Yani denedim da sky warsın koruma tam bozuk 20 cps tarıyorum atmıyor :D

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
İsyan etmesemde çok sinirleniyorum, özellikle MrMuratCan en adi hilelerden birisi, MrJokerBoy ve kendisi [VIP] ve beraber oyun kazanıyorlar.
Diğerini bilemiyorum ama MrMuratCan hem hile, hemde dalga geçiyorlar.

Ben korumanın daha iyi bir hale getirilmesinin uğraştırıcı olacağını düşünüyorum, eğer şikâyetler kabul edilirse aktif bir şekilde oyun kazanan hileleri video alabiliriz en azından.

Son düzenleme:
hangi hile ile yaptın. ben aura açtığım yıllar atmıyordu xd

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Öncelikle Şunu Söylemeliyim ki,
Forum Pasif duruma geçtikten sonra foruma bakılmaması hile kullanımını arttırdı.Sonra hile koruması güncellemesi yapıldı ama bir yararı'da olmadı açıkçası gelen geçen duvar arkası, aura açmaya başladı oyun itemlerine gelecek güncelleme ertelensin bunun yerine hile koruması üzerine çalışılsın.Böylece Hile koruması Sorununa Kısa süre içerisinde çözüm bulunacaktır

_____________________________________________________________________________________________________________
Çözemedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

Aynen :/

Merhaba, hile koruması sağlıklı görünüyor, fakat bahsettiğiniz sorunları bir konu altında veya Discord sunucumuzdan detaylıca bizlere iletirseniz seviniriz, ayrıca lütfen forumda "Boş yapma, mesaj kasma" gibi kırıcı cümleleri genelden değilde (yine de bu tür mesajları çok yazmayın.) düzgün bir ifade ile özel yollardan iletin, eğer tartışma çıkar veya küfür/argo kullanan olursa cezai işlem uygulanır. İyi günler :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.