• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel HİLE KORUMASI

ErayKraaL

Süper Üye
Rica edersem hile korumasını düzelte bilirmisiniz daha iyileştirildi diyorlar ama oyunda jitter bile yapamıyoruz hemen atıyor ben server'a girip çıkmaktan bıktım çoğu kişide bundan şikayetçi hatta bazılar bir şey dedi onlarada katılıyorum ama burası onu söylemek için müsait biryer değil forumdan bile atılabilirim :)

Rica edersem hile korumasını düzelte bilirmisiniz daha iyileştirildi diyorlar ama oyunda jitter bile yapamıyoruz hemen atıyor ben server'a girip çıkmaktan bıktım çoğu kişide bundan şikayetçi hatta bazılar bir şey dedi onlarada katılıyorum ama burası onu söylemek için müsait biryer değil forumdan bile atılabilirim :)
Bildiğim kadarıyla max 15-16 cps den sonra atıyor.Eski korumanın kıymetini bilemedik :d

Hile korumasına bir el atılsa güzel olacak aslında.

Artık insanların şöyle konu açmasından sıkıldım, yoruldum, bıtkınlık geçirdim!
Hani nerede kanıtlar? "Holo korumusu dozeltulsun" demeyi biliyorsun da neyin bozuk olduğuna dair bile kanıt atmamışsın.
Hadi diyelim neyin bozuk olduğunu kanıtladın, senin hile olup olmadığını nereden bileceğim?
Bunun da kanıtı yok ama eleştiriye gelince ağız bir karış açılıyor.

ErayKraaL

Süper Üye
Artık insanların şöyle konu açmasından sıkıldım, yoruldum, bıtkınlık geçirdim!
Hani nerede kanıtlar? "Holo korumusu dozeltulsun" demeyi biliyorsun da neyin bozuk olduğuna dair bile kanıt atmamışsın.
Hadi diyelim neyin bozuk olduğunu kanıtladın, senin hile olup olmadığını nereden bileceğim?
Bunun da kanıtı yok ama eleştiriye gelince ağız bir karış açılıyor.
TAMAM VİDEOYA ALIP ATACAĞIM JİTTER YAPINCA NASIL ATTIĞINI.

☪nzs☪

Aktif Üye
Aslında bu Çıkmaz Sokak Gibi Birşey Cps Sınırını kaldırsalar Bu Seferde Hile kullanan sayısında artış görülecek bilemedim :/
____________________________________________________________________________________________________________

Çözemedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

Discord: ☪Nuri☪ @7772

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Bence bu konuyu bu kadar büyütmeyin.
Hiç birşey göründüğü kadar kolay değil.
Şu anda en popüler premium sunucuları bile hile dolu, hemde nasıl bir hile biliyor musunuz;
Fly (Altında blok yok iken havada yürümek) kullanan bile var.
Peki sunucumuzda Fly açılıyor mu?
Yani, bunun bir çözümü zaten yok şu anda.
Her şeyin düzene girmesi ise zaman alacaktır.
Şu anda benim yetkililere bu konu hakkındaki tek tavsiyem,
/report [Nick] [Hile]
komutu ile hilelerin şikâyet edilebilmesi ve otomatik bir sistemin bu oyuncuları yasaklaması.
@Eren || TheRazorGod
Genel olarak her sunucuda şu anda hile var.
Hileyi engellemek yerine hile kullanan oyuncuları engellememiz lazım.
Yetkililere bu kadar baskı uygulamayın, onlar bu sunucuyu geliştirmek için Dünya'ya gelmedi, bütün gün bilgisayar başında bu konularla ilgilenemezler, herkesin özel bir hayatı var.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.