• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HİLE KORUMASI & SECURTY

Chris Aussie

MELIH BEY
YAKINDA KONYACRAFT ADINA LOG'U SANİYESİNDE KAYDEDEN BİR HİLE KORUMASI ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM.
BU GETİRİCEĞİM SİSTEM KABUL EDİLİRSE, ARTIK FORUMDA & SERVER'DE HİLE DEĞİLİM GİBİSİNDEN ŞEYLER GÖRMİYECEĞİZ ÇÜNKÜ ARTIK BENİM ŞAHSIMA AİT HİLE KORUMAM İLE EN UFAK AURA LOG'UNDA 5 KERE TEKRARLANDIĞINDA OTOMATİK BAN SİSTEMİ OLACAĞI İÇİN, HEM HİLE AÇMAYA KORKACAKLAR, HEMDE HİLEYİ AÇAMIYACAKLAR.

VE ÖZEL BİR KONYACRAFT CLİENT KODLAYIP, SADECE NORMAL CLİENT'LERDEN GİRİŞ YAPILICAK Bİ SECURTY OLACAKTIR.

TABİ YÖNETİCİLER OYUNCULARIN HUZURUNU DÜŞÜNÜP BANA MESAJ ATARLARSA OLUCAK BUNLAR.

YAKINDA KONYACRAFT ADINA LOG'U SANİYESİNDE KAYDEDEN BİR HİLE KORUMASI ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM.
BU GETİRİCEĞİM SİSTEM KABUL EDİLİRSE, ARTIK FORUMDA & SERVER'DE HİLE DEĞİLİM GİBİSİNDEN ŞEYLER GÖRMİYECEĞİZ ÇÜNKÜ ARTIK BENİM ŞAHSIMA AİT HİLE KORUMAM İLE EN UFAK AURA LOG'UNDA 5 KERE TEKRARLANDIĞINDA OTOMATİK BAN SİSTEMİ OLACAĞI İÇİN, HEM HİLE AÇMAYA KORKACAKLAR, HEMDE HİLEYİ AÇAMIYACAKLAR.

VE ÖZEL BİR KONYACRAFT CLİENT KODLAYIP, SADECE NORMAL CLİENT'LERDEN GİRİŞ YAPILICAK Bİ SECURTY OLACAKTIR.

TABİ YÖNETİCİLER OYUNCULARIN HUZURUNU DÜŞÜNÜP BANA MESAJ ATARLARSA OLUCAK BUNLAR.
Factiondakiler hacksız oynayamıyor ? Factiona getirilmemesi lazım getirilirse.Ve Faction da geçerli olursa sunucu oyuncusu azalır.Ve 35 cps geçenler var abanınca ? Onlara nolucak ? Ve oto ban sistemi çok hata getirebilir.

Lowxy

Süper Üye

Hile koruması güzel bir fikir,ama oto ban sıkıntı çıkarabilir yani hile olmadığı halde bir karışıklık çıkıp ban yiyebilir.Cliente gelirsek @Dante The Demon Slayer dediği gibi faction hileli oynanıyor o yüzden iyi bir fikir değil,ama bir oyuna girerken(eggwars,skywars,creative vs.) girişi engelleyen bir sistem olursa iyi olur(Böyle bi sistemde yok ama,yani öyle biliyorum).

AmIMad_

Aktif Üye
Eğer hiç hile istenmiyorsa kısıtlamalar yapılarak hile engellenebilir bence.Sonrasında birkaç uyarıyla iş biter.
Ama dediğin gibi sağlamsa daha iyi olur.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.