• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hile değil.

Hareket iyi mi ?

• Evet, güzel.

• Hayır, beğenmedim.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bunu yapamayan yoktur.
Senden kat kat daha iyi oynayanlar sana bir şey söylüyorlarsa onları dinlemen gerekiyor.
Kendine o kadar güveniyorsan kapışabiliriz.
Bu kadar saçma bir konuyu bu bölümde açmaman gerekiyor.
Rapor edebilirsiniz arkadaşlar.
aynen öyle bende yapabiliyorum xd ( ego anlamayın sadece söyledim )

1. Muamele olacaktı yazdığın şey.
2. Ben insanım evet ortada.
3. Senin ne olduğun da gayet ortada Foruma yeni gelen *****!
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı !

Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı,rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rendice edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için '' Uyarılar ve Uyarı Puanları '' kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulanır.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı !

Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı,rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rendice edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için '' Uyarılar ve Uyarı Puanları '' kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulanır.
heheh aısdjhıautsrysy

Bu videoda yaptığım hareketi Tek Oyunculuda yaptım. Ancak bu hareketi EggWars'da da yapıyorum bunu görenlerde, bana ''Hileyi kapa'' gibi cümleler söylüyor bununla ilgili bir şikayet gelirse anlayın diye bu videoyu yükledim. Gayet güzel bir hareket. :)

Şarkı ismi : Nicky Jam & J Balvin - X
...tm

Bu videoda yaptığım hareketi Tek Oyunculuda yaptım. Ancak bu hareketi EggWars'da da yapıyorum bunu görenlerde, bana ''Hileyi kapa'' gibi cümleler söylüyor bununla ilgili bir şikayet gelirse anlayın diye bu videoyu yükledim. Gayet güzel bir hareket. :)

Şarkı ismi : Nicky Jam & J Balvin - X
Acaba kim diyor bunu çok merak ediyorum. (Oyunu bilmeyen)
Bu tür şeylere takma :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.