• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Onaylandı Hile Bildirimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_KAAN_

Süper Üye
Arkadaşlar bu çocuk hala hile açıyor ban yiceksin diyoruz hile değilim diyor hile olduğu bariz zaten

Yönetim ekibi videoyu izledikten sonra kesin kanıya varır. İyi forumlar/oyunlar.

Tam da istediğim konu, kendisinle bayağı teke tek konuştum yalnız yakalayınca hileyi kapatmasını söyledim vs attık .123 yaz dedim çıktı oyundan hilesiz gelip yazdı, sonra ağla falan dedi, sonra şunu dedi 'Benim hilemin ismi bilek.exe' bu arada sonra sumoda gördüm kapatmıyor diye reklama teşvik ettim ip ver orda kapışak dedim istediğin sunucu gireriz falan ip verince yasaklanması yok mu :d

QWEWQEQEWQEQEQEWQWEWQEWQEQWEQEQWEWEQEWQEWQEWQEWQ
Bu sunucuda hile açmayı bırakacak en son kişi Kaan, buna adım gibi eminim. Zamanında farklı farklı elli tane hesabını banlattım onun, akıllanacak birisi değil o. Yine de böyle rezil bir durumdayken sana onunla dalga geçme hakkını sunmuyor :) Pişkin pişkin random atacağına adam gibi oyna şu oyunu.

Bu sunucuda hile açmayı bırakacak en son kişi Kaan, buna adım gibi eminim. Zamanında farklı farklı elli tane hesabını banlattım onun, akıllanacak birisi değil o. Yine de böyle rezil bir durumdayken sana onunla dalga geçme hakkını sunmuyor :) Pişkin pişkin random atacağına adam gibi oyna şu oyunu.
adam gibimi bak bakalım sıralamada kacıncıyım ?

peki sen değerli insan hile olmana ragmen ilk 5 de degilsin brak ilk 5 i ilk 10 da bile degilsin küçük b*k parçası.
kes hilemi arbiden hilemi diyosun asdasdadsadasd ada benim hile olmadığımı herkes biliyor boş yapma bi b*kdeğilsin kudurmna gerek yok herşey ortada vld ya
asdsadsadsadsadas harbi buçocuk vlt adasdsadsadasd hile olduğu halde herkese hile diyor :D asdsdasdasd as herkes biliyor kimin ne oldugunu merak etme

kes hilemi arbiden hilemi diyosun asdasdadsadasd ada benim hile olmadığımı herkes biliyor boş yapma bi b*kdeğilsin kudurmna gerek yok herşey ortada vld ya
asdsadsadsadsadas harbi buçocuk vlt adasdsadsadasd hile olduğu halde herkese hile diyor :D asdsdasdasd as herkes biliyor kimin ne oldugunu merak etme
dayı sen ne anlatıyon Allah aşkına ya ama hikayen güzelmiş bayıldım bi ara bana hilenin ismini söylersin ee tabi o zamana kadar bu sw de dururmusun Allah bilir ben senin leveline düşemem Yürü Git Yaşıtlarınla Muhattap ol Ben sana büyük gelirim çünkü Aslanım hadi yavaş yavaş burdan ikile...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...