• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hey gidi mazi :)

İkoniaNetwork kurulmadan önce sadece KonyaCraft(Faction) sunucusu vardı. Tarih 2014-2015 yılları olmalıydı.(Sunucu ilk açıldığı yıl 2013'de olabilir.) O zamanlar "agelir3'ün dışında üç(Okan,Berk,Ömer) yetkilileri vardı. Bunları tam yetkili olarak sayamayız çünkü sunucu zararların bunlar ödüyordu. İleriki zamanda Okan ve Berk hoş olmayan nedenlerden dolayı sunucu ile ilişkileri kesildi. Ömer hala bizle birliktedir.

İkoniaNetwork'un ilk Hub sunucusu olan HungerGamesi bizzat kendim yapmıştım. HungerGames yetkilisi iken bir anda yönetime yükseldim bu ayrı bir mesele. İkoniaNetwork Hub sunucusuna geçerken "Berk,Okan,Ömer" hala yetkiliydi.

2015 yılının başlarına doğru IkoniaNetwork EasyFaction,OpPvP,HungerGames,SkyWars(ilk SkyWars sunucusunuda ben açtım.) sunucularını açmıştı. Yetkili olarak agelir3,Ruckran,Cyber,TheRazorGod ve Ömer vardı. İleride bu sayı bir kez daha düşerek Cyber'da aramızdan ayrıldı.

2015 yılları ortasında BabaPvP iki sunucun ortaklığı sonucunda açıldı. Bu sunucun yetkilileri "agelir3, Matemax, Ruckran, simo"ydu. Zaman ile ortaklık bozularak BabaPvP İkoniaNetwork'un üzerine geçirildi.

2015 yıllından beri aktif üç yetkiliye sahip olan İkoniaNetwork şuanda Türkiye'nin en bilindik sunucularından birisi durumuna yükseldi. Tabikide bu yükselme sırasında tecrübe ve eskiye dayanan mazisi çok önemli bir değer taşıyordu.

Son düzenleme:

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
İkoniaNetwork kurulmadan önce sadece KonyaCraft(Faction) sunucu vardı. Tarih 2014-2015 yılları olmalıydı.(Sunucu ilk açıldığında yıl 2013'de olabilir.) O zamanlar "agelir3'ün dışında üç(Okan,Berk,Ömer) kişileri vardı. Bunları tam yetkili olarak sayamayız çünkü sunucu zararların bunlar ödüyordu. İleriki zamanda Okan ve Berk hoş olmayan nedenlerden dolayı sunucu ile ilişkileri kesildi. Ömer hala bizle birliktedir.

İkoniaNetwork'un ilk Hub sunucusu olan HungerGamesi bizzat kendim yapmıştım. HungerGames yetkilisi iken bir anda yönetime yükseldim bu ayrı bir mesele. İkoniaNetwork Hub sunucusuna geçerken "Berk,Okan,Ömer" hala yetkiliydi.

2015 yılının başlarına doğru IkoniaNetwork EasyFaction,OpPvP,HungerGames,SkyWars(ilk SkyWars sunucusunuda ben açtım.) sunucularını açmıştı. Yetkili olarak agelir3,Ruckran,Cyber,TheRazorGod ve Ömer vardı. İleride bu sayı bir kez daha düşerek Cyber'da aramızdan ayrıldı.

2015 yılları ortasında BabaPvP iki sunucun ortaklığı sonucunda açıldı. Bu sunucun yetkilileri "agelir3, Matemax, Ruckran, simo"ydu. Zaman ile ortaklık bozularak BabaPvP İkoniaNetwork'un üzerine geçirildi.

2015 yıllından beri aktif üç yetkiliye sahip olan İkoniaNetwork şuanda Türkiye'nin en bilindik sunucularından birisi durumuna yükseldi. Tabikide bu yükselme sırasında tecrübe ve eskiye dayanan mazisi çok önemli bir değer taşıyordu.
Reis ne yaptın ? Konyacraft'ın bütün tarihini anlattın.Bu arada İkonia-Konya craft nerden geliyor onuda açıklar mısın ? :)

İkoniaNetwork kurulmadan önce sadece KonyaCraft(Faction) sunucusu vardı. Tarih 2014-2015 yılları olmalıydı.(Sunucu ilk açıldığı yıl 2013'de olabilir.) O zamanlar "agelir3'ün dışında üç(Okan,Berk,Ömer) yetkilileri vardı. Bunları tam yetkili olarak sayamayız çünkü sunucu zararların bunlar ödüyordu. İleriki zamanda Okan ve Berk hoş olmayan nedenlerden dolayı sunucu ile ilişkileri kesildi. Ömer hala bizle birliktedir.

Ömer dediğiniz kişi forum veya sunucu ile ilgileniyormu ?

Yalnız eski moderatör olduğunuz için direkt sizin editör olmanız imkansız.
İkoniaNetwork daima adaletli ve kuralları vardır.
Şunu bilmeniz yeterlidir.
İyi Oyunlar.
( EggWars hayallerim olmadı. Fakat PvP ile şansımı deneyeceğim. SONUNA KADAR! )
Simo zaten beni direk editör yapın gibi bişey demiyor , sadece editör olmak için elinden geleni yapıyor :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.