• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Hesap Çalındı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oncelikle Selamun Aleykum TheMoonLightRS yani mert olarak tanıyorsunuzdur. arkadaslar TheMoonLightRS hesabım çalınmıştır foruma girebilirim çünki şifre aynı degil çarım çalınmıştır arkadaslar küfürler için özür dilerim serverden kalıcı ban bile yiyebilir hesabım okadar cani arkadaslar var hesabımı banlatmaya bile çalışırlar arkadaslar. Neyse Arkadaşlar Görenler Yazabilir yan hesabımın adı __Lexi Herkese İyi Oyunlar Dilerim. Saygılarımla

S

Silindi_5865

Hesabının koruması sana ait dostum.Ya o oyuncu o hesapta oyun oynar yada banlatır fazlası olamaz.

Oncelikle Selamun Aleykum TheMoonLightRS yani mert olarak tanıyorsunuzdur. arkadaslar TheMoonLightRS hesabım çalınmıştır foruma girebilirim çünki şifre aynı degil çarım çalınmıştır arkadaslar küfürler için özür dilerim serverden kalıcı ban bile yiyebilir hesabım okadar cani arkadaslar var hesabımı banlatmaya bile çalışırlar arkadaslar. Neyse Arkadaşlar Görenler Yazabilir yan hesabımın adı __Lexi Herkese İyi Oyunlar Dilerim. Saygılarımla
Vay __Lexi sen miydin

Beni tanıyorsundur, @ZamqiBEY adlı arkadaşımızında belirttiği şeyleri düşünerek, ne zaman çalındığını sormak istiyorum ?

öncelikle geçmiş olsun kanka senin adına üzüldüm. Bana göre o hesap şifresi değiştirilmeli yani demek istediğimi şöyle anlatayım. O hesabın e maili daha değiştirilemez çünkü doğrulama kodu gereklidir bu yüzden o email sayesinde şifreyi değiştirebiliriz.Böylece hesap gerçek sahibine gider

öncelikle geçmiş olsun kanka senin adına üzüldüm. Bana göre o hesap şifresi değiştirilmeli yani demek istediğimi şöyle anlatayım. O hesabın e maili daha değiştirilemez çünkü doğrulama kodu gereklidir bu yüzden o email sayesinde şifreyi değiştirebiliriz.Böylece hesap gerçek sahibine gider
Gmail ise olmaz diye hatırlıyorum. Sebebi ise, konyacraftı kara listeye almaları.

Bir Slayermanq Vakası Daha İlgilenen yok ki banlanması için her türlü ss video var ama ilgilenen yok iste

Bir Slayermanq Vakası Daha İlgilenen yok ki banlanması için her türlü ss video var ama ilgilenen yok iste
Henüz çalışmalar devam etmekte. yakın bir zaman'da tüm sorunlar çözülmeye başlanacaktır.

KimkiO

Süper Üye
Şifremi unuttum kısmındaki sorun giderilmiş ve mailler düzgün bir şekilde iletilmeye başlanmıştır bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...