• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesabımı çaldılar

Admin abi benim mehmet1905 çarımı çaldılar sana vip alaçam dedi bende verdim çaldı e postayıda değiştirdi yardım şifreyide değiştirmiş

KollarimiVerin

Editör Adayı
Hesabınızda V.I.P'i Yok İse Endişelenmeyin Yeni Bir Hesap, Açabilirsiniz.
Fakat.
Hesabınızda V.I.P, Veya Cidden, Çok Önemli Şeyler Var İse.
Bu Konunun Peşine Düşmenizi Şiddetle Tavsiye, Ederim.
Çünkü, Neticede V.I.P, Önemli Bir Yetkidir İşinizi Kolaylaştırır.
Bu Söylediklerimin Hiçbirisi Sizde, Yok ise.
Yeni bir Hesap, Oluşturup Oyununuza Devam, Etmeyi Keyifli, Bulabilirseniz Yapın Bence.

Mcanik

Süper Üye
ama e postamı giriyorum olmuyor
Hesabın sana ait olduğu bir video yada ekran görüntüsü varsa verebilirler hesabını.Eğer bu tür kanıtların yoksa hesabın sahibi olduğuna dair yeterince delil bulamadıklarından yan bir hesap açmak zorunda kalırsın.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Bence, Bu Olaylar İle Boş Boş Takılma.
Hesabını Çokmu İstiyorsun, O Zaman Bir Destek, Talebi Açıp Derdini Orada Anlatabilirsin.
Bu Kadar Basit, Abartmaya Hiç Gerek, Yok.

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
E postandan alabilirsin.
Eğer Yoksa bunu Sayın;
Agelir3 Yada ErenIITheRazorGod ile Özel konuşarak halledebilirsin.
Geçmiş Olsun Hesabın Çalınması Ve Karşı tarafın duygularını Gayet İyİ Bilirim. Bende Yaşadım ünkü .(

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Admin abi benim mehmet1905 çarımı çaldılar sana vip alaçam dedi bende verdim çaldı e postayıda değiştirdi yardım şifreyide değiştirmiş
Kardeşim Beni Bul EggWarstayım Normalde Nickim Kacdebuff_Scan yeni Hesap Aç Gel Beni bul.
Telafu olarak Sana Factionsda İtem Verebilirim.

Shadow tarzı siteler üzerinden size mesaj yollıyıp su kanalıma abone olurmusun tarzı mesajlara inanmayın lütfen oraya şifrenizi ve e-postanızı girdinizde hesabınızın gitmesi normal bişey eğer oyundaki şifreniz başkaysa sorun değil

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.