• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Hesabıma ulaşamıyorum muhtemelen çalındı yardım lütfen okumadan geçmeyin eskilerdenim sayılır ):

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Öncelikle ben bu serveri çok severek oynardım 1,5 yıl önce mcyi bıraktım sonra 1,5 yıl sonra bakalım ne var ne yok diye bakmak istedim ve ikona network sunucusundaki şifremi unuttum. şifre yanlış diyor (muhtemelen çalındı) bu arada hesabıma bakarsanız kaç yıllık üye olduğumu görürsünüz. oyundaki adım:SlintDeath6262
forum hesabımada bakabilirsiniz. herneyse ben heryerde e postamı doğru veririm şifremi unuttum diyorum e postamı yazıyorum e posta yanlış diyor bide ben bu sw'ye para yatırmıştım lütfen hesabımı almama yardım edin hiç değilse hesabımın e postasını söyleyin şu an bağlı olduğu belki öyle bir e postam vardır ne bileyim %0,01 ihtimal ama genede bari onu yapın

SAYGILARIMLA...

Merhaba Öncelikle ben bu serveri çok severek oynardım 1,5 yıl önce mcyi bıraktım sonra 1,5 yıl sonra bakalım ne var ne yok diye bakmak istedim ve ikona network sunucusundaki şifremi unuttum. şifre yanlış diyor (muhtemelen çalındı) bu arada hesabıma bakarsanız kaç yıllık üye olduğumu görürsünüz. oyundaki adım:SlintDeath6262
forum hesabımada bakabilirsiniz. herneyse ben heryerde e postamı doğru veririm şifremi unuttum diyorum e postamı yazıyorum e posta yanlış diyor bide ben bu sw'ye para yatırmıştım lütfen hesabımı almama yardım edin hiç değilse hesabımın e postasını söyleyin şu an bağlı olduğu belki öyle bir e postam vardır ne bileyim %0,01 ihtimal ama genede bari onu yapın

SAYGILARIMLA...
Şifrenizi başkaları ile paylaştınız mı? Paylaştıysanız onlarla iletişime geçmeyi deneyin.

Üzgünüm ki net bir süre veremeyeceğim ancak belirli bir inaktifliğin üzerine hesaplar siliniyor. Sanırım hesabınız bu sebepten ötürü silinmiş. Zaten yakın tarihte de ban affı gelmişti, ban affı ardından duyuruldu bu. Hesabınızın adına yeni bir hesap açmayı deneyiniz, bu işlem işe yaramazsa maalesef hesabınıza artık erişiminiz yok demektir. Konuyu gerekli cevabı verdiğim için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.