• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesabım çalındı

Ben çalmadım ._. ne yapayım onun hesabını? hani diyorsun ya, çoğu kişi benim tarafımda diye.. hangi yalanlar ile kandırdın acaba onları.. Bende değil.İstediğine inan.Ayrıca forumda argo yasak!! teşekkürler...

Son düzenleme:
"Herkes kendi kesesindekini dağıtır" diye bir söz var, tam olarak burada çıkan tartışmaya oturuyor. Forumda açılan bir konuyu o muhteşem IQ seviyeleriniz ile saptırmanıza gerek yok.
@Puma007 eğer e-posta adresiniz hakkında bir bilginiz yok ise çalan kişi ile uzlaşmak dışında bir şansınız bulunmamakta. Klavye yoluyla gerçekleştirdiğiniz kavganızı da lütfen herkesin görmeyeceği yerlerde yapın, bu tür saçmalıklardan birçok kişi rahatsız oluyor.

Son düzenleme:
Kimse kızmasın ama : Ben böyle serveri ellerime alıp ''everst'e çıkarım sonra ordan aşa atarım'' anladınız siz .Therazorgod kanıtla diyor . ipden anlayamıyor böyle işin ben kabugunu soyayım

Ben çalmadım ._. ne yapayım onun hesabını? hani diyorsun ya, çoğu kişi benim tarafımda diye.. hangi yalanlar ile kandırdın acaba onları.. Bende değil.İstediğine inan.Ayrıca forumda argo yasak!! @Eyüp || KatilKing şimdiden teşekkürler...
bu arada aglamana gerek yok sen bir gün ''sınırsız ban yiceksin''. ben emin olmadıgm şeyleri konuşmam. Ya hesabı ver yada yapacaklarıma katlan.Açıkca tehdit ediyorum.Beni ilk kez biri böyle sinir etti.Gaziantepe gelirim bak. orda seni görürüm . sende ağlarsın .

Bu konuda herhangi bir yardımda bulunmayacağız. Her seferinde aynı açıklamaları yapmaktan biz sıkıldık artık.

Hesabınızı oluşturmadan önce size inatla diyoruz ki, E-Mail adresinizi girerken her zaman erişim sağlayacağınız bir adres girin. Ek olarak E-Mail adresinizi değiştirmeniz için opsiyonel bölüm ekledik.
Screenshot_23.png
Size her seferınde "İkonia Network Yetkilileri" bile sizden şifresini istemez yazarken inatla şifrenizi paylaşıyorsunuz ve inatla aynı şikayeti sürdürmeye devam ediyorsunuz.

Bunların dışında hesap güvenliğinizi üst düzeye çıkarmak için "Hesap Güvenliği" sistemi ekledik.
Screenshot_22.png

Hesabınızı güvene almak için elimizden gelen her şeyi yaptığımız halde hala hesabınızı koruyamıyorsanız yapacak hiçbir şey yok.
Üstüne güzelce bir soğuk su için, benden de size güzel bir kavun...​

Bu konuda herhangi bir yardımda bulunmayacağız. Her seferinde aynı açıklamaları yapmaktan biz sıkıldık artık.

Hesabınızı oluşturmadan önce size inatla diyoruz ki, E-Mail adresinizi girerken her zaman erişim sağlayacağınız bir adres girin. Ek olarak E-Mail adresinizi değiştirmeniz için opsiyonel bölüm ekledik.
Ekli dosyayı görüntüle 7518
Size her seferınde "İkonia Network Yetkilileri" bile sizden şifresini istemez yazarken inatla şifrenizi paylaşıyorsunuz ve inatla aynı şikayeti sürdürmeye devam ediyorsunuz.

Bunların dışında hesap güvenliğinizi üst düzeye çıkarmak için "Hesap Güvenliği" sistemi ekledik.
Ekli dosyayı görüntüle 7519

Hesabınızı güvene almak için elimizden gelen her şeyi yaptığımız halde hala hesabınızı koruyamıyorsanız yapacak hiçbir şey yok.
Üstüne güzelce bir soğuk su için, benden de size güzel bir kavun...​
Sanırsam bu mesaj ile bu konu kapanmalı?

çok mu zor. emiri beklerim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.