• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Herkes mi hack oldu kardeşim?

mertxx47

Süper Üye
Serverin bütün oyuncuları hack oldu bizim suçumuz nedır ? Hazreti den bram31 e kadar çoğu oyuncu hack. Bir gün ss alıcam işinizi bitiricem....(Mertxx47) yorum yapmayın artık bişey demiyorum. :/ kapayın KD. Oyun zevki şuan %1 ...

Serverin bütün oyuncuları hack oldu bizim suçumuz nedır ? Hazreti den bram31 e kadar çoğu oyuncu hack. Bir gün ss alıcam işinizi bitiricem....(Mertxx47) yorum yapmayın artık bişey demiyorum. :/ kapayın KD. Oyun zevki şuan %1 ...
Owwww.
Biraz, Tehdit'imsi Olmamışmı
Yazınızı Düzeltin Hocam.
Tehdit, Gibi Olmuş.
(DÜŞÜNCEM)

mertxx47

Süper Üye
Tehtit olarak algiladiysan söylüyorum bu bir tehtit değildir sadece uyarı manasında

+ skypede ekran paylastıgında serverdeydin hatta huzuni hackın gözüküyordu kapat demiştim gülmüştün
Sen bunları yenimi öğreniyorsun? Adam hile ile geliyor oyunda seni ifşalıyacağım diyor kanıtları atarsan sunucuyu bırakacağım dediğimde ahmetle konuşuyon g*** kalkıyor bizede gülücük attı demişti gereksiz yere laf yapıyorlar beni üzen tarafıda bu. Ahmet bey ile tekrardan konuştum ahmet beyin bana dedikleri.
Merhaba, Forum aktif ediliği zaman günlük Forum kontrolleri başlayacaktır. Forumu gelecek ay aktif edip Editör programını başlatmayı düşünüyoruz, iyi eğlenceler.

BRAUM31

İts Muffin Time !
Sen bunları yenimi öğreniyorsun? Adam hile ile geliyor oyunda seni ifşalıyacağım diyor kanıtları atarsan sunucuyu bırakacağım dediğimde ahmetle konuşuyon g*** kalkıyor bizede gülücük attı demişti gereksiz yere laf yapıyorlar beni üzen tarafıda bu. Ahmet bey ile tekrardan konuştum ahmet beyin bana dedikleri.
Merhaba, Forum aktif ediliği zaman günlük Forum kontrolleri başlayacaktır. Forumu gelecek ay aktif edip Editör programını başlatmayı düşünüyoruz, iyi eğlenceler.
şu gereksizlerde ortadan kalkarsa daha iyi olur :)

Dediğinize Hak, Vermekteyim.
Arkadaşın Hack, Açtığı Belli, Oluyordu.
Ama Ne Yapalım.
Onlar Böyle Devam, Ettiği Sürece Yapılacak En Büyük Çözüm, Yetkililere Başvurmak.

Zaten konyacraft oyuncularının tahminim 10 oyuncuda 3 ü hackle giriyo oyuna bunlar banlansa sunucuda oyuncu kalmaz :mad::mad::mad:

mertxx47

Süper Üye
Bu gün yine herzamn ki gibi tower map ine girdim. Sarı takıldım yeşil takım vardı yeşil takımda 5 kişi vardı 5 ı de gurup olmuş hack açmışlar blokları adamlar elleriyle 2 saniyede kırıyorlar di 7 blok öteden vuruyorlardi yani dehşet :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.