• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Herkes buraya EGG WARS'ta gördüğü en pro 3 oyuncuyu yazsın(kendisi hariç)

1. SupermanBoy
2. KatilKing
3. lesels38
OWO
Oha be lesesl mi? Yemin ederim sana karşı çıkmak için söylemiyorum ve o kişiyle tartışmam yok iyi birisi hatta ama gördüğüm en noob 5 oyuncuda vardır rahat aşırı yavaş vuruyor

pöfff yine oynamayı bilmeyen insanlar en pro kim diye konu açmış 3 ü bir araya gelip 1 kişiyi alamazken hala kendilerini övüyorlar yazık
3'ü bir araya gelip 1 kişiyi alamamaktan bahsetmişsin ama ben ve @McPowerHDx 3 kere üst üste KatilKing ve foto_moto'yu yendik.
bugün de ben lesesl38 ve Death99 vs KatilKing @Bela_Furkan ve MrCobblebot'u yendik

Çocukların hayal güçlerini neden yıkıyorsun, bu video ile kimin iyi oynadığı açık.

@tavsanlar, kendini 5. sıralamaya eklemişsin :')
aslında evet 5. liği bence hakediyorum ama herkes kendince iyidir çünkü herkes kendisi yaptığı iyi başarıları bilir herkes kendini iyi tanır :d

3'ü bir araya gelip 1 kişiyi alamamaktan bahsetmişsin ama ben ve @McPowerHDx 3 kere üst üste KatilKing ve foto_moto'yu yendik.
bugün de ben lesesl38 ve Death99 vs KatilKing @Bela_Furkan ve MrCobblebot'u yendik
bruh moment öyle bir andırki kendine s-server tabiatı dersin ama katilking ve bela furkanı bile yendik dersin..

pöfff yine oynamayı bilmeyen insanlar en pro kim diye konu açmış 3 ü bir araya gelip 1 kişiyi alamazken hala kendilerini övüyorlar yazık
kimse kendini övmedi gözlerini aç iyi bak oyunu bilmeyen insanlar dediğin seni oyun içinde mal etti .sen hala oyunu bilmeyenler diyosun biz de oyunu bilmeyenlerin kim oldugunu biz çok iyi biliyoruz

kimse kendini övmedi gözlerini aç iyi bak oyunu bilmeyen insanlar dediğin seni oyun içinde mal etti .sen hala oyunu bilmeyenler diyosun biz de oyunu bilmeyenlerin kim oldugunu biz çok iyi biliyoruz
ula oğlum sen yaşına göre çok büyük konuşuyorsun bak. geçen babapvpde takım olmuşsunuz kesincede makro diye ağlıyorsunuz :d ördek gibi vııık vııık inlemeyin koçum gel istersen senide bi ortalıkta travesti gibi gezen sincap edeyim ? :D

OLM TUH LAN VİDODA YOKUM YAAA OFFF NAPİCAM İNTTAARR EDİİM BARİ :'((((((((((((( OYSA''Kİ 10 ELMAS SETLİYİ TEK ELLE GOZUM KAPALİ KESMİSTİM ( KİTLERİ DE VARDİ ) :((((('''

ula oğlum sen yaşına göre çok büyük konuşuyorsun bak. geçen babapvpde takım olmuşsunuz kesincede makro diye ağlıyorsunuz :d ördek gibi vııık vııık inlemeyin koçum gel istersen senide bi ortalıkta travesti gibi gezen sincap edeyim ? :D
sen bi profil fotoğrafına bak öyle konuş bi bak kendine ben senin yerinde olsam bu halde bi' insan olsam direkt intihar ederim

Ya zaten burada kimin ağladığı belli, kendinde olmayan şeyleri başkasında arama

Aslında konu arkadaşlık ilişkileri üzerine açılmış.
Ve isteyen istediği konuyu açar. (saçma olmadığı sürece)
Ve kimse kimsenin yorumunu eleştirmeye hakkı yok.

Aslında konu arkadaşlık ilişkileri üzerine açılmış.
Ve isteyen istediği konuyu açar. (saçma olmadığı sürece)
Ve kimse kimsenin yorumunu eleştirmeye hakkı yok.

Öncelikle eleştirme hakkım var kanka ve bu konu sadece 1 kez açılmadı :) elemanın yan hesaplarına bakarsan en az 11 kez açılmış. forumda en az 2 haftadır varsın birşey bilmeden kimseyi yargılama saygılar :))

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.