• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Heçkırımız Enes Emre Mercan :D Mutlaka okuyun.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Merhabalar bugün bir heçkırımız hakkında konuşacağız. Youtube de dolaşırken gördüm ve trendlerde birinci olmuş olan bir video gördüm. Bu kişi ile iletişim kurup neler yaptığını öğrenmeniz isterim ve kesinlikle bu videoyu izlemenizi tercih ederim. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Bahsettiğim video=
Mutlaka izleyin.

Trendlerde birinci değil videonun üstüne öyle başlık girilebiliyor, bazı seriler için de kullanılıyor: "S2 E11(Season2 Episode11)". :D

İfşalıyorum video tamamen fake sadece client kullanıyor op değil.
Bakın 00:02 oyun türkçe sonra op hilesi yapıyor[sözde] 00:57 bakın /op yazıyor " /op [player] gözüküyor.
hemen sonra yani /gm 1 verince rusça yazıyor oyun ruscaya dönse bile pluginler türkçe konyacraft rusça yapmamıştır orayı yani client olduğu fake olduğu açıklıyor. Hemen sonra oyun rusçaya dönmüş diyor ama ondan 2 saniye önce /op yazdığın " /op [player]yazıyordu player? oyun ve pluginler ingilizce olsa dahi rusça nasıl oluyor? Adam fake video yapmış ve client kullanıyor blokları kırıyor ama onda tek öyle gözüküyor client adı veremem :D

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
İfşalıyorum video tamamen fake sadece client kullanıyor op değil.
Bakın 00:02 oyun türkçe sonra op hilesi yapıyor[sözde] 00:57 bakın /op yazıyor " /op [player] gözüküyor.
hemen sonra yani /gm 1 verince rusça yazıyor oyun ruscaya dönse bile pluginler türkçe konyacraft rusça yapmamıştır orayı yani client olduğu fake olduğu açıklıyor. Hemen sonra oyun rusçaya dönmüş diyor ama ondan 2 saniye önce /op yazdığın " /op [player]yazıyordu player? oyun ve pluginler ingilizce olsa dahi rusça nasıl oluyor? Adam fake video yapmış ve client kullanıyor blokları kırıyor ama onda tek öyle gözüküyor client adı veremem:D
Sağ ol dostum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.