• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HazretiRookienin ajanları :D

HasanTR

Aktif Üye
Bizi Oyunda Yan hesaplarla Kışkırtıp küfür ettirip daha sonra ettiğimiz küfürleri ss alıp burda paylaşan işşizler.
Bundan sonra küfür yok size.İstediginizi yapabilirsiniz.Fotograflarda görüldügü gibi 13gaw isimli oyuncu ben ona hiçbirşey söylemediğim halde bana küfür edip benden karşılık almak istiyor.Karşılık verseydim 2 gün sonra HasanTR küfürleri adında bir konu görücektik :D
Paylaşan HazretiRookie yada onun 12 yaşındaki arkadası braum31 olacaktı :D

Ekli dosyalar

Sen sessizliğini koru hasan abi
Zamanı gelmedi...

ErenRyz456

Editör Adayı
Forum artık böylelerin esiri olmuş durumda,durum vahim. Bakın size son kez ikazda bulunuyorum artık şöyle illegal,kanıtsız bir şekilde birilerini suçlamayı kesin. İftiradan Kaçının Siz nasıl insanlarsınız böyle ?

HasanTR

Aktif Üye
Forum artık böylelerin esiri olmuş durumda,durum vahim. Bakın size son kez ikazda bulunuyorum artık şöyle illegal,kanıtsız bir şekilde birilerini suçlamayı kesin. İftiradan Kaçının Siz nasıl insanlarsınız böyle ?
Hadi kardeş işine Benim konularımın altına gelme.

HasanTR

Aktif Üye
Hakaret yok iftirada yok.Egg wars oynayan herkez HazretiRookienin ne yapmaya çalıştıgını biliyor.Sen oynamadığın yere fazla karışma.Fake hesaplar açıp bizi küfüre zorluyorlar.

Eren işde böylelerinin rezilliği ortada. Ben vip harici öyle ben yokken eggwarsa bakan birisi yoktur ve olmayacaktır.
Bizi Oyunda Yan hesaplarla Kışkırtıp küfür ettirip daha sonra ettiğimiz küfürleri ss alıp burda paylaşan işşizler.
Bundan sonra küfür yok size.İstediginizi yapabilirsiniz.Fotograflarda görüldügü gibi 13gaw isimli oyuncu ben ona hiçbirşey söylemediğim halde bana küfür edip benden karşılık almak istiyor.Karşılık verseydim 2 gün sonra HasanTR küfürleri adında bir konu görücektik :D
Şunuda belirteyim. Ayni ip üzerine bakılırsa hesabın bana ait olmadığını rahatlıkca görebilirsiniz.
Sen sessizliğini koru hasan abi
Zamanı gelmedi...
Zamanı gelmedi? Zamanı geldiğinde sunucuyu ben değil siz terk edecekseniz kimliğimi ifşaladığınızı sanıyorsunuz falan ama zamanı geldiğinde ifşa diye attığınız zaman rezil olacaksınız...

Nrkj

Süper Üye
Eren işde böylelerinin rezilliği ortada. Ben vip harici öyle ben yokken eggwarsa bakan birisi yoktur ve olmayacaktır.

Şunuda belirteyim. Ayni ip üzerine bakılırsa hesabın bana ait olmadığını rahatlıkca görebilirsiniz.

Zamanı gelmedi? Zamanı geldiğinde sunucuyu ben değil siz terk edecekseniz kimliğimi ifşaladığınızı sanıyorsunuz falan ama zamanı geldiğinde ifşa diye attığınız zaman rezil olacaksınız...
Çok zekisin ama benim ne yapacağımı bilmiyorsun ;).

HasanTR

Aktif Üye
Hepiniz klavye başında adamsınız.Gerçekte eminim karşımda abi çekersiniz.toplam yaşınız benim yaşım anca ediyor zaten.Bu son mesajım zaten laftan anlamıyorsunuz.

Nrkj

Süper Üye
Hepiniz klavye başında adamsınız.Gerçekte eminim karşımda abi çekersiniz.toplam yaşınız benim yaşım anca ediyor zaten.Bu son mesajım zaten laftan anlamıyorsunuz.
Burda konuşmalarına bakınca asıl gerçekliği görüyoruz. Daha fazla konuyu uzatma gereği duymuyorum herkes kendi işinin başına.

Mcanik

Süper Üye
Aslında isim vermeseydin gayet mantıklı bir konu idi.Zaten senin küfür kanıtlarını genelde Chatin diğer kısımlarını edit ile keserek yapıyorlar.Tabii ki senin küfür etmen hiç hoş bir davranış değil ama sana karşı kışkırtma yapılması adını az da olsa temizledi.

Ama orda kardeşlerimize vel.et demeye hakkınız yok ;)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.