• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hangisi :p

Hangi nick ?

• Kullanılan toplam oy
    9
" : p "
emojisi için bu tür tartışmalarınızı izlemekten sıkıldım.
bir emoji herkes tarafından kullanılabilir olduğunu bilmene rağmen bu tür tartışmalara girerek kendini küçük düşünüyorsun @Flora_Girl .
konu nick olarak açılmış,
emoji kime ait diye değil.

bir emoji herkes tarafından kullanılabilir olduğunu bilmene rağmen bu tür tartışmalara girerek kendini küçük düşünüyorsun @Flora_Girl .
Dkfjdkcvbc sadece rahatsız olduğumu belirttim? Bunun nesi saçma?

Dkfjdkcvbc sadece rahatsız olduğumu belirttim? Bunun nesi saçma?
Bu konuyu başkası yapsa vereceğin cevabı söyleyeyim;
" konuyu amacından saptırıyorsunuz. Tartışmanızı özel yolu halletmenizi öneriyorum "
Forum, sunucu içi şikayetler için açıldığını biliyorsun.
" Arkadaşlık ilişkileri "
başlığı altindaki kuralları bildiğine de eminim.
konuyu tartışma haline getirmeye başladığınız dile getirmek istiyorum.
Tartışmanızı özel mesaj yolu ile saygılı biçimde sürdürmenizi tavsiye ediyorum.

AyPrensi__

Artık o değil...
Katıldım.
Konu boşa akıyor

XCILGINX

Süper Üye
BİR EMOJİ VE FONT İÇİN KAVGA ETMEYİ BIRAKIN ARTIK KONU BURDA KAPANMIŞTIR.

Konuya dair herhangi bir girişimde bulunmayacaktım ama tartışması geçilen bir konuya bu sayede değinebileceğim.

İkonia Network yönetimi olarak her zaman ayrımcılığa ve ayrıştırmaya karşı olduğumuzu oyuncularımıza dile getirdik. Elimizden geldikçe herkese eşit şartlarda davranmaya çalışıyoruz. Umarım bu konuda başarısız olmamışızdır.

Oyuncularımızı "old" ve "new" kavramı ile birbirinden ayırmak, elinize bir başarı veya bir ödül getirmeyecektir. Yeni gelen oyuncuları "sen yenisin" vb. sözler ile oyundan soğutmak yerine onlara oyunun kurallarını, İkonia Network ailesinin nasıl bir dostluk olduğunu anlatabilirsiniz. Saygı çerçevesi içinde yapılan hiçbir tartışmaya şuana kadar kaldırmadık veya cezai işlem uygulamadık. Birbirinizle tartışırken; aşağılamadan, hakaret etmeden, küçümsemeden ve dışlamadan tartışmanızı rica ediyoruz. Farklı fikirler, sizin fikirlerinizi yaşatan tek gerçekliktir.

Niçin mi fikir değiştiriyorum; çünkü ben fikirlerimin sahibiyim, kölesi değil.
Cenap Şehabeddin

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.