• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hadi Tanışalım!

O zaman bende server'ın en sevilen kızı ayrıca SYSTEM OF A DOWN aşığı olanınızım tabi bunun yanında charles manson'a olan bağlılığım ve ayrıca mükemmel ingilizce konuşmam var tabi asla kendimle övünmem çünkü bu harikalığım ile övünsem zaten mütevazi olmam.Bide şey var Daron Malakian bul beni koçum evlenicez.

Lowxy

Süper Üye
Merhabalar ben daha KonyaCraft küçük bir factions serveri iken sunucuya başlamış biriyim fakat işlerim yüzünden şu sıralar giremiyorum.Zaten beni bilen bilir kendimi tanıtmak için destan gibi 80 cümleden oluşan bir yazı yazmayacağım.Bu arada çok yakışıklıyım ;)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.