• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Haddini Bilmezlik

Melih denilen cisim, haddini aşıyor. Allah'a, anneye ve daha birçok şeye küfrediyor + spam atıyor. Kendisinden çok rahatsız oluyorum önceden de Allah'a küfretmişti neden banı açıldığı hakkında en ufak fikrim yok. Gereği Yapılsın.

Merhaba. Gereğinin yapılacağından kuşkunuz olmasın. Yetkililer ilgilenecektir...

Melih denilen cisim, haddini aşıyor. Allah'a, anneye ve daha birçok şeye küfrediyor + spam atıyor. Kendisinden çok rahatsız oluyorum önceden de Allah'a küfretmişti neden banı açıldığı hakkında en ufak fikrim yok. Gereği Yapılsın.

Vay utanmaz buna mute değil ban bile yetmez.

Ayıp Beeee !!!!!
Ne Sayğısızlık Bu !
Allaha , Anneye , Bide Peygambere Küfür
Ne Utanmazsın Be !
Ban Atında Akıllı Dursun.

Yaw eğer ben ban yediğimde Konyacraft'diye bi server kalırsa bu sanal alemde benden başka ****** cocuğu olmasın . sizinde allahınızı sikicem alayınızın allahını sikicem . zincir bağlayıp server server gezdirecem sizi . Önce Sövüp Sövüp Kışkırtıyosunuz Ben sövünce ss haddini bilmezlik böyle işin allahını sikerim yeter artık . Sikerim mahkemesinide osunuda busunuda mahkemeye vermiyen ahmetinde amuna 3.18 lik mermi çakayım . yeter be iyi niyetli oluyoruz gelip durduk yere sövüp sonra beni cileden cıkartıp sövdürüyonuz sonra haddini bilmezlik ****** evlatları
Bunu keşke ss'ini alsaydın sende bir kanıt sunabilirdin en azından şuan suçlu taraf ise sadece sen gözüküyorsun!

Yapıcak bişeyim yok SS Alsamda Allaha sövdüm bi kere yeter artık bırakıyorum bu serveri artık donat'lığım başka serverde olucak .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.