• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

günün küfürbazı

Nedense hep aynı kişiler ss'lerde :)
Umarım gereken cezayı alırlar.
İyi günler.

Forumda bir günden beri varsınız bòyle cevap vermeniz çok ironik.
Aslında evet ama haklıda aslan56 sürekli küfür ediyor heryerde zaten ekimde denetime alındığında ban yiyecek bunu sabırsızlıkla bekliyorum. :D
Bu konuyla seninde yakından ilgilenmen lazım aslında.
Sonuçta ana bacı bırakmıyor adam..

Forumda bir günden beri varsınız bòyle cevap vermeniz çok ironik.
İronik değil maalesef, trajikomik.
1 Günde yaklaşık 4,5 kez ss'lerde gördüm. Buda birden çok kez gördüğüm anlamına gelmiyor mu sence ? :)
İyi Forumlar.

Lowxy

Süper Üye
Arkadaş sövdüğü sırada bende ordaydım,yaşı küçük olduğu için bişey demedim ama devam etti,ve bengüde şikayet etmiş sağolsun.Umarım cezalandırılır.

bensiz bensiz argo bile kullandiriyosunuz kizlar ya hll
Bu arada turu kazanabildiniz mi sonucta toys king biziz ;)

bensiz bensiz argo bile kullandiriyosunuz kizlar ya hll
Bu arada turu kazanabildiniz mi sonucta toys king biziz ;)
Merhaba.
Forum kurallarına göre konuşmanızı şiddetle uyarmak durumundayım.
Asgari türkçe kullanılıyor forumda!
Ergen,ergen konuşman için değil burası.
Ha bu arada toys kralı olduğunu nasıl iddia ediyorsun'ki?
Eggwarsa'da sürekli ben oluyor ve ilgileniyorum bir takım şeylerler küfür,hıle vs
ama nedense seni hiç göremedim toysda..

Merhaba.
Forum kurallarına göre konuşmanızı şiddetle uyarmak durumundayım.
Asgari türkçe kullanılıyor forumda!
Ergen,ergen konuşman için değil burası.
Ha bu arada toys kralı olduğunu nasıl iddia ediyorsun'ki?
Eggwarsa'da sürekli ben oluyor ve ilgileniyorum bir takım şeylerler küfür,hıle vs
ama nedense seni hiç göremedim toysda..
Sanada merhaba.
Bu işe ne zaman başladın bilmiyorum ama tatil süresince sw de oldukça aktiftim. Okul başladığı için bir tek mc yi değil bütün oyunları bırakmak zorunda kaldım. Bu yüzden görmemiş olabilirsin.
Benim kendime toys kralı dememde hiçbir sakınca olduğunu sanmıyorum. Sen de kendine hazreti lakabı takmışsın. Ayrıca ergen konuşma tarzı diye bir tarz hiç olmadı. Başka sorunun varsa özelden yazabilirsin. Iyi forumlar...

Sanada merhaba.
Bu işe ne zaman başladın bilmiyorum ama tatil süresince sw de oldukça aktiftim. Okul başladığı için bir tek mc yi değil bütün oyunları bırakmak zorunda kaldım. Bu yüzden görmemiş olabilirsin.
Benim kendime toys kralı dememde hiçbir sakınca olduğunu sanmıyorum. Sen de kendine hazreti lakabı takmışsın. Ayrıca ergen konuşma tarzı diye bir tarz hiç olmadı. Başka sorunun varsa özelden yazabilirsin. Iyi forumlar...
Hazreti üsdün saygın anlamına gelir.
2. Cisi ben sürekli oyunda aktifdim senin hile açtığınıda bilmiyorum sanma.
3. Cüsü asgari türkçeye göre konuşulur daha yazım kurallarını bilmiyorsun.

Hazreti üsdün saygın anlamına gelir.
2. Cisi ben sürekli oyunda aktifdim senin hile açtığınıda bilmiyorum sanma.
3. Cüsü asgari türkçeye göre konuşulur daha yazım kurallarını bilmiyorsun.
Hazreti kelimesinin ne manaya geldiğini biliyorum. Sonuçta 5 yıldır din kültürü derslerimi aksatmamaktayım. Hile kullandığımı hiçbir zaman inkâr etmedim. Yazım kuralları demişken sayının yanına koyulan nokta "cisi, cusu" anlamını kattığı için noktadan sonra yine bu ekleri getirmen yazım kurallarına aykırıdır. Başka madde var mı?

Hazreti kelimesinin ne manaya geldiğini biliyorum. Sonuçta 5 yıldır din kültürü derslerimi aksatmamaktayım. Hile kullandığımı hiçbir zaman inkâr etmedim. Yazım kuralları demişken sayının yanına koyulan nokta "cisi, cusu" anlamını kattığı için noktadan sonra yine bu ekleri getirmen yazım kurallarına aykırıdır. Başka madde var mı?
İyide bu soruyu özelden sorman gerekmekde adama lütfen özelden sorunuz .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.