• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Günlük Giriş Ödülleri

Sizce gelmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    15
Merhaba! Ben Furkan, bu konuda bir öneride bulunacağım.
EggWars için günlük giriş ödülleri olabilir.

Peki nedir bu günlük giriş ödülleri?

İlk önce kişi oyuna geldiğinde, her gün birbirinden farklı ödüller kazanacak.

Örneğin, kişi herhangi bir günde oyuna gelirse, ödülü 100-1000 Puan olarak alacak.

Birde, bu günlük ödüllerin bir menüsü olacak, menüye girip hangi gün hangi ödülün olacağını göreceğiz ve ödülü almak için o günün üzerine basacağız.

Eğer gelirse çok hoş olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba! Ben Furkan, bu konuda bir öneride bulunacağım.
EggWars için günlük giriş ödülleri olabilir.

Peki nedir bu günlük giriş ödülleri?

İlk önce kişi oyuna geldiğinde, her gün birbirinden farklı ödüller kazanacak.

Örneğin, kişi herhangi bir günde oyuna gelirse, ödülü 100-1000 Puan olarak alacak.

Birde, bu günlük ödüllerin bir menüsü olacak, menüye girip hangi gün hangi ödülün olacağını göreceğiz ve ödülü almak için o günün üzerine basacağız.

Eğer gelirse çok hoş olacağını düşünüyorum.
Gelmesi hoş olabilir değişiklik açısından ... Oyuncu platformu açılarak oylama ile yapılabilir.

Puan Gelmesi bir şeyi değiştirmez oyuna yepyeni kitler eklenirse gelmesi daha makul olacaktır. şuan gelse bir şey farkettirmez.

İyi günler,

Suanda varolan sunucular ve yakında eklenecek yeni sunucularla birlikte günlük ödül sistemi olmasa bile günlük görev sistemi eklenerek oyuna yeni bir tasarım katmayı düşünüyoruz. Konu hakkında çalışmalarımız MGM-2019 #geridönüş güncellemesi altında paylaşılacak.

(MGM-2019 #gerdönüş hakkındaki güncellemeleri yakın tarihte www.konyacraft.com/bilgi/ adresimizden öğrenebilirsiniz.)​

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.