• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Güncellemede Yapılabilecekler

Öncelikle kabak gelsin xD
-Sonra Oyuncuların ismi siyah degil beyaz görünsün isimler görünmüyor siyahtan
-Miniarena eklensin
-Kültürlü bir warp orman eklensin
-Viplerin Kazdıgı para artsın
-Bazi warplarda mesela lapis 3 te çimen var takasta falan kırılsın onlar
-Spawn Değişsin bence daha değişik eklenebilir
-EskiKapaliarena warplara eklensin
-Dc korumasi warp dc de itemleri düşsün çünkü oylede böylede atılıyo en azından yeni oyunculara bağış olur xD
-Edit Kafa gelmesin server batar çok ktü olr
-Normal kafa kullanmak ta gelsin

-warp market e yeni blocklar eklensin kendimiz bulmayalim mesela deniz feneri xd

BUKADAR BENİMLE AYNI GÖRÜSTE OLURSANIZ SEVİNİRIM ÇÜNKÜ MESELA DİYECEKSİNİZ ORMAN SIFIRLANINCA AYNI OLACAK EVET BİLİYORUM AMA EN AZINDAN 0 LA BAŞLAR DİMİ?

Resimler Asagıdadir bunu demek istiyorum SİYAH İSİM OLARAK

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Öncelikle kabak gelsin xD
-Sonra Oyuncuların ismi siyah degil beyaz görünsün isimler görünmüyor siyahtan
-Miniarena eklensin
-Kültürlü bir warp orman eklensin
-Viplerin Kazdıgı para artsın
-Bazi warplarda mesela lapis 3 te çimen var takasta falan kırılsın onlar
-Spawn Değişsin bence daha değişik eklenebilir
-EskiKapaliarena warplara eklensin
-Dc korumasi warp dc de itemleri düşsün çünkü oylede böylede atılıyo en azından yeni oyunculara bağış olur xD
-Edit Kafa gelmesin server batar çok ktü olr
-Normal kafa kullanmak ta gelsin

-warp market e yeni blocklar eklensin kendimiz bulmayalim mesela deniz feneri xd

BUKADAR BENİMLE AYNI GÖRÜSTE OLURSANIZ SEVİNİRIM ÇÜNKÜ MESELA DİYECEKSİNİZ ORMAN SIFIRLANINCA AYNI OLACAK EVET BİLİYORUM AMA EN AZINDAN 0 LA BAŞLAR DİMİ?

Resimler Asagıdadir bunu demek istiyorum
-Kapalıarena zaten miniarena.
-/Warp Orman'ı sırf claim almak için istiyorsun.
-Viplerin kazdığı itemlerden paranın artması gerçekten mantıklı para kasılmıyor çünkü
-Dc korumasında haklısın.
-Edit kafa gelmesin bence de onda da haklısın.
-Zaten normal kabak gelince Kafa da kullanılabilecek.
-Market çok eski harbiden değişmesi lazım.
-Spawn zaten başka bir serverden alıntı (bildiğime göre) değişmesi mantıklı olur.

Admin iki plugin yüklersin biri claim plugini ama kullanımı çok başit her yere kürekle çlaim atilir bide factions'ta claim şeyi değismesi lazım adamlar claim atiyor ben işe atamiyom yanişlikla banlandım admin yani ban yedim lag vardi internetimde lagmi var yazdim oyundan uzaklaştirdi

plugin Claim atma ama çok başit kürekle altin kürek bunu yaparsaniz beni çok mutlu etmiş olursunuz
indirme linki https://dev.bukkit.org/projects/grief-prevention Sürüm 1.8
_________________________________________________________________________________
plugin 2
Market Plugini Herkes market'te birşeyler satabilir admin /ah Sell fiyatını koyarak satabilir bu plugin server lazım olan
indirme linki https://dev.bukkit.org/projects/auctionhouse Sürüm 1.8

Admin iki plugin yüklersin biri claim plugini ama kullanımı çok başit her yere kürekle çlaim atilir bide factions'ta claim şeyi değismesi lazım adamlar claim atiyor ben işe atamiyom yanişlikla banlandım admin yani ban yedim lag vardi internetimde lagmi var yazdim oyundan uzaklaştirdi

plugin Claim atma ama çok başit kürekle altin kürek bunu yaparsaniz beni çok mutlu etmiş olursunuz
indirme linki https://dev.bukkit.org/projects/grief-prevention Sürüm 1.8
_________________________________________________________________________________
plugin 2
Market Plugini Herkes market'te birşeyler satabilir admin /ah Sell fiyatını koyarak satabilir bu plugin server lazım olan
indirme linki https://dev.bukkit.org/projects/auctionhouse Sürüm 1.8
Claim için Zaten klan claimi var klana para yatırman lazım (5000) bir claim için diye hatırlıyorum.Ve Claime gerek yok zaten artık ormanda boş boş duruyor.Ve klanının POWER'ı Claiminden az ise claimini çalabilirler.Claimi biliyorsun power ölünce düşüyor zamanla geri yükseliyor.
Market plugini zaten var.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.