• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Giresunlu_Trump küfür ve reklam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zEylül

Süper Üye
Şikayet eden kişi: Chertisley
Şikayet edilen kişi: Giresunlu_Trump
Şikayet nedeni: Küfür ve reklam.

Gerekli kanıt;
2018-12-15_17.21.16.png 2018-12-15_17.18.10.png 2018-12-15_17.18.04.png

Hypixelde shifte basanları görebildiğin için hile sayılıyor :) 30 gün ban yeme sebebim kendisi.Cahillik sende başkalarında değil,ve milletin canlarını görmek = esp esp de hile zaten.Sen birinin canının 1 olduğunu bilsen hemen dalıp kesersin neyi olursa olsun ama canını bilmesen dalacak cesaretin olmaz öyle düşün çünkü ölebilirsin canı yüksekse ve canının ne kadar olduğunu bilmiyorsun.Oyuncular arası eşitsizlik var.Hile açsan yine aynı şey.

Hypixelde shifte basanları görebildiğin için hile sayılıyor :) 30 gün ban yeme sebebim kendisi.Cahillik sende başkalarında değil,ve milletin canlarını görmek = esp esp de hile zaten.Sen birinin canının 1 olduğunu bilsen hemen dalıp kesersin neyi olursa olsun ama canını bilmesen dalacak cesaretin olmaz öyle düşün çünkü ölebilirsin canı yüksekse ve canının ne kadar olduğunu bilmiyorsun.Oyuncular arası eşitsizlik var.Hile açsan yine aynı şey.
LabyMod amaçlı indirdi değil mi? Evet.Şimdi sus.

LabyMod amaçlı indirdi değil mi? Evet.Şimdi sus.
Labymod = 3. parti yazılım
3. parti yazılım = Hile veya bir insan yerine bir robotun,yazılım veya programın yapılacak şeyleri kontrol etmesi.
Örneğin;kill aura senin vurman yerine bir robot,yazılım senin yerine vuruyor.Hiç bir zaman bu konularda haklı çıkamadın kendini yüceltmeye de çalışma seviyene düşmek istemiyorum.Labymod amaçlı ne AQWDNHWQJMÖÇ bi insan bu kadar mı sorunlu olabilir ? Allah akıl fikir versin.Beyin vermeselerdi daha iyi olurdu en azından başkası için bir beyin olurdu.Unlucky Brain.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
HyPixel hile dolu zaten. Orada oynama bence. Report edince falan ban yiyorlar ama knockback yemeyen çok kişi var. LabyMod kullananları banlamak yerine hile sorununu kökünden halletseler iyi olurdu.
Orada BedWars, TheBrigde gibi daha kapsamlı oyunlar var ama sunucu gerçekten iyi değil. Şu lag sorunlarına çözüm bulunamadı, çok kalabalık. Ben CubeCraft'da olmayan oyunları CraftRise'da oynamayı tercih ediyorum.

zEylül

Süper Üye
Hayır gözükmüyor

zEylül

Süper Üye
Labymod = 3. parti yazılım
3. parti yazılım = Hile veya bir insan yerine bir robotun,yazılım veya programın yapılacak şeyleri kontrol etmesi.
Örneğin;kill aura senin vurman yerine bir robot,yazılım senin yerine vuruyor.Hiç bir zaman bu konularda haklı çıkamadın kendini yüceltmeye de çalışma seviyene düşmek istemiyorum.Labymod amaçlı ne AQWDNHWQJMÖÇ bi insan bu kadar mı sorunlu olabilir ? Allah akıl fikir versin.Beyin vermeselerdi daha iyi olurdu en azından başkası için bir beyin olurdu.Unlucky Brain.
LabyMod'u FPS almak için kurdum zaten. Hile yok.

Hile? LabyMod'un ne olduğunu bilmen gerek :D
LabyMod'u FPS almak için kurdum zaten. Hile yok.
Birincisi: LabyModda shifte basanların adını daha rahat görüyorsun
İkincisi:Rakibinin canını görebiliyorsun bu sana avantaj sağlıyor
Üçüncüsü:LabyMod'un bazı serverlarda 3. parti yazılım yani hileye girdiğini bilmiyorsan sorun sende dostum.
Dördüncüsü:LabyMod'u sırf FPS için kurduysan ve bazı ayarları kapattığın sürece sana avantaj sağlamıyorsa sorun değil zaten.

zEylül

Süper Üye
Birincisi: LabyModda shifte basanların adını daha rahat görüyorsun
İkincisi:Rakibinin canını görebiliyorsun bu sana avantaj sağlıyor
Üçüncüsü:LabyMod'un bazı serverlarda 3. parti yazılım yani hileye girdiğini bilmiyorsan sorun sende dostum.
Dördüncüsü:LabyMod'u sırf FPS için kurduysan ve bazı ayarları kapattığın sürece sana avantaj sağlamıyorsa sorun değil zaten.
Evet bütün ayarları kapalı ve sadece fps alıyor. Herhangi bir hileyle alakası yok şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...