• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gine Hile Gine Hile açan *****

Bu EggWars'ı Rezil eden Kişiye ne yapalım

• Kullanılan toplam oy
    6

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
mertxx47 yi biliyoruz hesabın ban yiyen şu çocuk azıcık konuyu açayım serverde o yokken herkesin keyfi yerindeydi o gelince
herkes bunaldı nedenini de açıklayayım Hile Evet hile Anti KnockBack+Kill Aura açan bu Veledden herkes bıktı tek ben mi diyorum katılanlar tabikide olucaktır Bu konuyu herkes biliyor Boşuna banını açmışsınız açmasanıza daha iyiydi bence artık herkesin sövesi geliyor
Biz Bu mertxx47 denen 12 yaşındaki veledden bıktık kusura bakmayın arggo konuşuyorum ama A
Ama hakediyor Ne beklersiniz ki 12 yaşında bir çocuktan
Artık Gereğini yapın
Şu mertxx47 denen veledin hack olduğunu bilenler yorumda belirtsinler kendilerini katılıyorum diye
beni haklı olanları görelim Yalan mı değilmi diye

Hmm benim kararım belli :)

Offff :D

Mert' diye biri var oda sürekli hile kullanıyor bence 1. Daha ban yerse adam olur!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.