• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

GENE BİR OX GENE BİR SAÇMALIK!

Ttnet ile Konuşdum Bizlik Bişey Yok Dior
Dicekseniz Fransa Lokasyonu Die Bu Bizim Sorunumuz Deil Serverin Ve Dolayısıyla Sizin Sorununuz
Ama Yine Siz Diceksiniz Bizde Sorun Yok Türkiyede Türk Telekom / Ttnet den Başka Kaç Tane İnternet Saglayıcısı Şirket Var Dogru Düzgün Diyosunuz Ttnetde Altyapı Calışması Var Türk Telekomdan Girenlerde Sorun Ne
Durun Onada Vericeginiz Cevabı Tahmin Ediyim Lokasyon Fransada 3400KM Uzakdan Gelen İnternetden Ne Bekliosunuz Size Kredi Ödüllü Event Yaptıgımıza Şükür Edin

(Eventde Bilmedigim Tek Bir Soru Bile Yokdu Ama 2.Soruyu Goremeden Oyun Attı)
Bende Türk Telekom kullanıyorum fakat ufacık bir sorun yoktu.Sadece ben değil sunucuda duran birçok kişi vardı...Sorun sizden kaynaklı.Diyelim ki sunucudan kaynaklı tekrarının yapılacağını sanmıyorum.En nihayetinde bu telafi eventiydi...

Bende Türk Telekom kullanıyorum fakat ufacık bir sorun yoktu.Sadece ben değil sunucuda duran birçok kişi vardı...Sorun sizden kaynaklı.Diyelim ki sunucudan kaynaklı tekrarının yapılacağını sanmıyorum.En nihayetinde bu telafi eventiydi...
sana bir soru bu event telafi oldumu sence
benim acımdan olmadı düzgün bir event yapılmalıydı bu lag sorunu ox yerinin yani etkinlik haritasının daha olmadıgı anlamına geliyor düzeltmek şart

sana bir soru bu event telafi oldumu sence
benim acımdan olmadı düzgün bir event yapılmalıydı bu lag sorunu ox yerinin yani etkinlik haritasının daha olmadıgı anlamına geliyor düzeltmek şart
Soruna cevap: evet telafi oldu...Siz atıldığınızdan dolayı kaybettiniz.''Nedense atılmayan'' kişiler de kazandı ve kredilerini aldılar.

Bende 2. Soruda Cevabın Doğru Olduğu Yere Gittim Fakat Beni Geri Işınladı Ve Kick Yedim Serverdan.Youtubedan 720p Videolar İzleyebiliyorum.Ayrıca Diğer Türk Serverlarında Pingim Çok Düşük.Sadece Konyacraftta Lag Sorunu Var ve Ayrıca Şu Anda Servera Giremiyorum Kick Yediğim İçin...

Domuz sorusu hakkındaki açıklamayı ne zaman yapacaksınız ?
Soru hakkında açıklamayı zaten yaptık.
Ttnet ile Konuşdum Bizlik Bişey Yok Dior
Dicekseniz Fransa Lokasyonu Die Bu Bizim Sorunumuz Deil Serverin Ve Dolayısıyla Sizin Sorununuz
Ama Yine Siz Diceksiniz Bizde Sorun Yok Türkiyede Türk Telekom / Ttnet den Başka Kaç Tane İnternet Saglayıcısı Şirket Var Dogru Düzgün Diyosunuz Ttnetde Altyapı Calışması Var Türk Telekomdan Girenlerde Sorun Ne
Durun Onada Vericeginiz Cevabı Tahmin Ediyim Lokasyon Fransada 3400KM Uzakdan Gelen İnternetden Ne Bekliosunuz Size Kredi Ödüllü Event Yaptıgımıza Şükür Edin

(Eventde Bilmedigim Tek Bir Soru Bile Yokdu Ama 2.Soruyu Goremeden Oyun Attı)
Size kaç kere daha söyleyeceğim bilmiyorum.
Dün TTNET'e yapılan şikayetlere bir göz atın derim:

http://downdetector.web.tr/durum/ttnet/haberler/137524-ttnet-sorunlari-2
http://downdetector.web.tr/top10/

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.