• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Forumda neden aktiflik yok ?

Selam forumda gezinirken nerdeyse hep tekim biliyorum sunucu ve forum yıllardır açık ve insanlar sıkıldı ve bıraktı ama yine de bir şekilde şikayet konularından başka konu görmüyorum biraz sohbet olsun diye bir konu bırakıyorum forum kapanana kadaraçık kalsın insanlar forumda sohbet etmek isterse bu konuya gelsinler lütfen yetkililer kapatmayın..

JONI3

Yeni Üye

XCILGINX

Süper Üye
Çok uzun zaman oldu buraya gelmeyeli.Hesabın kullanıcı adı ve şifresini hatırladım buralara bi uğrayıp eski günleri hatırlayayım dedim.Hilelerden dolandırıcılardan tp tuzağı yapanlardan çok çekmiştim ve sunucuyu bırakmıştım.Şuan sunucuda aktif kullanıcı sayısı kaç bilmiyorum.En son easyfactions 0 çekiyordu hilelerden dolayı.

ErayKraaL

Süper Üye
Çok uzun zaman oldu buraya gelmeyeli.Hesabın kullanıcı adı ve şifresini hatırladım buralara bi uğrayıp eski günleri hatırlayayım dedim.Hilelerden dolandırıcılardan tp tuzağı yapanlardan çok çekmiştim ve sunucuyu bırakmıştım.Şuan sunucuda aktif kullanıcı sayısı kaç bilmiyorum.En son easyfactions 0 çekiyordu hilelerden dolayı.
tofaşçıyız yanlış anlaşılma olmasın kral
11880540_1091884634174925_2198539356804438846_n.jpg bu da benim araba ;)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.