• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Film Gibi Film Değil, Tanıtım Gibi Tanıtım Değil.

• Konbuyu başlatan Silindi_5815
  • Başlangıç tarihi
S

Silindi_5815

Merhaba !
Bir kaç güzel görüntü çıkarmaya çalıştım internet sağlayıcım aşırı kötü olduğu için 480P atmayı da uygun gördüm, evet zeynepoyunda'ya diss atmıyorum kesinlikle. (!)
O zaman iyi seyirler.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Kusura bakma ama güzel görüntü dediğin bu mu ? Kalbini kıramam ama söylemek zorundayım bunları.
Bence fly yetkisi olsaydı eğer daha güzel olurdu. Açıkcası yapabildiğinin en iyisini yapmışsın beğendim bu çabanı. Böyle devam et. İyi günler dilerim.

S

Silindi_5815

Kusura bakma ama güzel görüntü dediğin bu mu ? Kalbini kıramam ama söylemek zorundayım bunları.
Bence fly yetkisi olsaydı eğer daha güzel olurdu. Açıkcası yapabildiğinin en iyisini yapmışsın beğendim bu çabanı. Böyle devam et. İyi günler dilerim.
Merhaba !
Bunu sadece sözde yapman ironik, daha iyisini yapıp atabilirsin. Fazla uğraşmadığımı belirttim.
124x124 texture pack kullanıp daha iyi görüntü alacaktım sürümden dolayı olmadığı için daha hoş görüntü çıkmadı. Sen bana daha güzel görüntü alabilirsen ben ona bir şey diyemem lakin senin yaptığın, yapamayıp yorum yapmak.
Oyunda küfür edip forumda felsefe yapmak, üzgünüm biraz ağır oldu biliyorum. Tartışma olmasınıda istemiyorum lakin sözde olmuyor her şey maalesef.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Merhaba !
Bunu sadece sözde yapman ironik, daha iyisini yapıp atabilirsin. Fazla uğraşmadığımı belirttim.
124x124 texture pack kullanıp daha iyi görüntü alacaktım sürümden dolayı olmadığı için daha hoş görüntü çıkmadı. Sen bana daha güzel görüntü alabilirsen ben ona bir şey diyemem lakin senin yaptığın, yapamayıp yorum yapmak.
Oyunda küfür edip forumda felsefe yapmak, üzgünüm biraz ağır oldu biliyorum. Tartışma olmasınıda istemiyorum lakin sözde olmuyor her şey maalesef.
Eleştirip kendi fikrimizi de sunmak suçsa ne diyeyim ? Susuyorum ve küfür ettim ama her insan küfür edebilir yani bunda sakınca var mı ? Ben şahsen bırakmayı düşünüyorum etmemek için elimden geleni yapıyorum. Ha bu arada her insan küfür eder ama herkesin arasın da değil, tek iken.

S

Silindi_5815

Eleştirip kendi fikrimizi de sunmak suçsa ne diyeyim ? Susuyorum ve küfür ettim ama her insan küfür edebilir yani bunda sakınca var mı ? Ben şahsen bırakmayı düşünüyorum etmemek için elimden geleni yapıyorum. Ha bu arada her insan küfür eder ama herkesin arasın da değil, tek iken.
Ben eleştirinin kötü bir şey olduğunu söylemedim, yapısal eleştiriye açığım senin yaptığın ney peki?
Bir şey yapmadın veya daha iyi bir şey sunmayıp kendini iyi göstererek eleştiri yapmak.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
İyisini yapmadım. Yapmama da gerek yok. Ama bundan daha iyilerini gördüm sadece fly yetkim yok ve serverin,minigameslerin en beğenilen en çok kullanılan alan ve yerlerini çekseydin daha iyi olurdu. Burada amacım seni kötülemek değil, ama alındıysan özür dilerim. Daha tanışmadan küslük olmaz öyle değil mi ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.