• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Fıkralar (vs)

Herkese merhabalar, son zamanlarda forumumuz'da popüler olan bir şeyler var. :D
Bir tane'de ben yapmak istedim, İnternet'den gördüğünüz veya ailelerinizden arkadaşlarınızdan duyduğunuz fıkra veya güldürebilecek haberler paylaşmanız. Tabii ki, hakaret, küfür, argo gibi şeyler içermemeli.

Beni de gülmekten öldürüyordun.

Madem konuyu ben açtım, bende bir şey söyleyeyim :

Bir gün adamın biri camiye gitmiş, bir müslüman benimle gelebilir mi ? diye sormuş. oradan'da yaşlı bir adam ''ben gelirim'' demiş, neyse adamı almış götürmüş koyun kesmesini istemiş adam, yaşlıdan. o'da 2-3 koyun kesip yorulmuş, demiş ki : Camiye tekrar git 2-3 kişi çağır yardım etsinler. Diye, bu adam koşa koşa eli kanlı bıçak kanlı üst kanlı gitmiş. Tekrar sormuş : bir kaç müslüman benimle gelebilir mi ? diye. adamlar elinde kanlı bıçak görünce irkiyorlar, tabii. Herkes bir anda imama bakıyor ve imam şöyle diyor :
Bana ne bakıyorsunuz ulan ? 2 rekat namaz kıldırdık diye müslüman mı oluyoruz ? :p

P

puppypick

Herkese merhabalar, son zamanlarda forumumuz'da popüler olan bir şeyler var. :D
Bir tane'de ben yapmak istedim, İnternet'den gördüğünüz veya ailelerinizden arkadaşlarınızdan duyduğunuz fıkra veya güldürebilecek haberler paylaşmanız. Tabii ki, hakaret, küfür, argo gibi şeyler içermemeli.
Seni ısırmak istiyom gel bana buttttt

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.