• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Fenerli Dev Şanlı Ay Yıldız Portresi

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
Merhaba Arkadaslar Ben KING. Ve Bugün Sizlere ;
Şanlı Ay Yıldızlı Türk Bayrağı Ve Mustafa Kemal Atatürk'ün İmzasının Bulunduğu Fener Işıklı Dev Bir Portre İnşa Ettim.Ve Bu Sanatımı Sizlerle Paylaşmak Büyük Bir Şeref.Yorumlarda Build +1 gibi Yorumlar Gelirse İstek Yapılarınızıda Altına Yazın Çünkü İstek Olursa Buna Benzer Ve Çeşitli Build Sanatlarını Sizlere Sergiliyeceğim..

AŞK ÖLÜM İSE ÖLÜM HAYATTIR..

Ekli dosyalar

Yeni Bir Build Türü Doğuyor :D . Güzel Olmuş Bayrak Düzeltilirse Daha İyi Olur. Yukardaki Atatürkün İmzasına Hayran Kaldım :D

Umarım builder rankları gelir. Çok güzel builderlar çıkıyo.

Ay ve yıldız Nrkj adlı kişinin yardımı ile düzeltilmiştir. Son gelişmelerden haberdar edileceginizi belirtmiş bulunmaktayım. .

Çok, Başarılı Bir Çalışma.
Cidden, Çok Beğendim Devamını, Bekliyorum Bekliyoruz.
Özellikle Tam Bir, Işık Şöleni Olmuş.

BAŞARILARINIZIN
DEVAMINI BEKLERİM...

cok guzel yapmisin Eline saglik
Build +1
Amerika Beyaz EV

Merhaba Arkadaslar Ben KING. Ve Bugün Sizlere ;
Şanlı Ay Yıldızlı Türk Bayrağı Ve Mustafa Kemal Atatürk'ün İmzasının Bulunduğu Fener Işıklı Dev Bir Portre İnşa Ettim.Ve Bu Sanatımı Sizlerle Paylaşmak Büyük Bir Şeref.Yorumlarda Build +1 gibi Yorumlar Gelirse İstek Yapılarınızıda Altına Yazın Çünkü İstek Olursa Buna Benzer Ve Çeşitli Build Sanatlarını Sizlere Sergiliyeceğim..

AŞK ÖLÜM İSE ÖLÜM HAYATTIR..
King Ellerine Sağlık Çok Güzel Olmuş.
Devamınıda Bekleriz ... :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.