• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Fener Art/Vadi Arası Şelale

Herkese Merhabalar Ben Felsefe. Bugün yeni çıkan ve Luci052 tarafından yapılan build türü olan fener art'ı bende yapmak istedim. Sonuç bu :D

Fotoğraflar:
2017-08-28_18.52.29.png 2017-08-28_18.52.34.png 2017-08-28_18.52.41.png 2017-08-28_18.53.13.png
Konunun Altına Destek Mesajı Yazarsanız Mutlu Olurum <3.

Son düzenleme:
Bunları nasıl yapıyorsunuz? Sen luciden daha güzel yapmışssın ama bunu shadermod ile çeksen daha hoş ve güzel görünürdü ama genede ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyoum. <3

Bunları nasıl yapıyorsunuz? Sen luciden daha güzel yapmışssın ama bunu shadermod ile çeksen daha hoş ve güzel görünürdü ama genede ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyoum. <3
ne yazıkki ne shader mod yükleyebiliyorum ne de bilgisayar kaldırabiliyor :D . Nasıl yapıyorsunuz sorusuna gelecek olursak"Hayal Gücü" :D

Kardeşim gerçekten güzel bir çalışma olmuş Ben basit yapılar ile başlıyorum sadece fakat sınırları zorlaman güzel bir davranış başarılarının devamını dilerim.
Her zaman arkandayım ve bu seriyi devam ettirmeni düşünüyorum.

Kardeşim gerçekten güzel bir çalışma olmuş Ben basit yapılar ile başlıyorum sadece fakat sınırları zorlaman güzel bir davranış başarılarının devamını dilerim.
Her zaman arkandayım ve bu seriyi devam ettirmeni düşünüyorum.
teşekkürler aklıma fikir gelince yapmaya çalışacağım

Efe Beni Buraya Çagırmıştın Ben Görmüştüm Zaten Güzel Demiştim Ama Tekrar Denmeyi Hakedecek Bir Yapıt
Tekrikler...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.