• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Erva_PvpSalak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadarı fazla oldu ama.@KollarimiVerin senden bunu beklemezdim.AFK kalmıştım.Geldim.Bir baktımki 2 kişi birden twerk atıyor.Sonra @KollarimiVerin Flora_Girl seni tost ettik dedi.Kendisi inkar edecekmi çok merak ediyorum doğrusu.
KANITI YETERLİ BULUYORUM.

Ekli dosyalar

Bu kadarı fazla oldu ama.@KollarimiVerin senden bunu beklemezdim.AFK kalmıştım.Geldim.Bir baktımki 2 kişi birden twerk atıyor.Sonra @KollarimiVerin Flora_Girl seni tost ettik dedi.Kendisi inkar edecekmi çok merak ediyorum doğrusu.
KANITI YETERLİ BULUYORUM.
İnkar etmeyeceğim, çünkü kendi aramızda şakalaşıyorduk mesele bu değil. Hem bunu dememde nasıl bir sakınca buluyorsun? Kötü bir şey değil sonuçta Twerk atmaktır felan.

Küfürler Ağır Küfürler En Azından 1-3 Gün Arası Mute Cezası Verilmeli.

AmIMad_

Aktif Üye
Selam, şikayet ettiğiniz kişinin küfür ettiği tespit edildi.En kısa sürede gerekli yaptırım uygulanacaktır.Konu kilitlenmiştir.

Rapor durumuna bakmak için: "Buraya tıklayınız".

Keşke şu "Nasıl Konu Açmalıyım?" konularını bir gözden geçirseniz.Canım isterdi ki bu konuyu sileyim.Ayriyeten, tek bir konuda sadece 1 kişiyi şikayet edebilirsiniz diğer kişiler için fazladan konu açınız.Bundan sonra daha dikkatli olmanız dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...